Kreatívna sada na lisovanie kvetov

Kreatívna sada poteší všetky umelecké duše so záľubou v prírode. Súprava na lisovanie listov a kvetín pomôže vytvoriť originálne umelecké diela. Vylisované sušené rastliny sa pomocou priložených farieb a kefky dajú ľahko premeniť na farebné obrazy. Jemná práca na vytváraní obrázku rozvíja jemnú motoriku u detí, formuje ich estetické cítenie ... a kreativitu a učí ich láske k prírode. Vhodné pre deti od 4 rokov.

čítať viac čítať menej

14.09€

Bežná cena 14.99€

Dostupné ihneď

14.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Kreatívna sada poteší všetky umelecké duše so záľubou v prírode. Súprava na lisovanie listov a kvetín pomôže vytvoriť originálne umelecké diela. Vylisované sušené rastliny sa pomocou priložených farieb a kefky dajú ľahko premeniť na farebné obrazy.

Jemná práca na vytváraní obrázku rozvíja jemnú motoriku u detí, formuje ich estetické cítenie a kreativitu a učí ich láske k prírode.

Vhodné pre deti od 4 rokov.

SKU 1175021
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 6943478021846
Kód produktu 38.5574
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Nepozerajte s týmto produktom na slnko. Môže dôjsť k trvalému poškodeniu očí. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obal
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško