My 3 Yoshka zvieratká

Unikátna montážna súprava na výrobu originálnych bábik - matriošiek je produktom izraelskej značky Kipod a je vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá.Obsahuje 3 drevené základy rôznych rozmerov a 35 špeciálnych gumenných častí, ktoré sú univerzálne použiteľné a kompatibilné so všetkými veľkosťami. Vytvoriť si tak môžete opičku, zajačika, medveďa, jeleňa ... či ďalšie zvieratko podľa vlastnej fantázie.Takýto typ hračky u detí podporuje nielen úchop, koordináciu očí a rúk, hmatové i vizuálne vnímanie, ale aj sústredenosť, predstavivosť a kreativitu.Obsah je uložený v praktickej nádobe, ktorej súčasťou je aj obrázkový návod.Materiálové zloženie: drevo a eko gumaRozmery: 10 x 24 x 10 cmOdporúčaný vek: 3 roky a viac

čítať viac čítať menej

39.90€

Dostupné ihneď

39.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Unikátna montážna súprava na výrobu originálnych bábik - matriošiek je produktom izraelskej značky Kipod a je vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá.

Obsahuje 3 drevené základy rôznych rozmerov a 35 špeciálnych gumenných častí, ktoré sú univerzálne použiteľné a kompatibilné so všetkými veľkosťami. Vytvoriť si tak môžete opičku, zajačika, medveďa, jeleňa či ďalšie zvieratko podľa vlastnej fantázie.

Takýto typ hračky u detí podporuje nielen úchop, koordináciu očí a rúk, hmatové i vizuálne vnímanie, ale aj sústredenosť, predstavivosť a kreativitu.

Obsah je uložený v praktickej nádobe, ktorej súčasťou je aj obrázkový návod.

Materiálové zloženie: drevo a eko guma

Rozmery: 10 x 24 x 10 cm

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1174915
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 7290017248264
Kód produktu 733.KM103
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, v prípade prehltnutia riziko udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško