Kravička- zvieratko Farma kaučukové

Zvieratká Tikiri sú vyrobené z jemnej prírodnej gumy z kaučuku Hevea. Nemajú žiadne otvory, čiže dovnútra hračky sa nedostane žiadna voda ani vlhkosť, takže sú vhodné ako hračka do vody.Sú obľúbené u detí aj vďaka príjemnej vôni, špecifickej chuti prírodnej gumy a zvuku hrkálky nachádzajúcej sa vo vnútri.- Prírodná guma ... je v prírode rozložiteľná.- Ručná maľba zdravotne nezávadnými rastlinnými farbami.- Bez PVC, BPA, ftalátov a iných škodlivých látok.    - Každé zvieratko je originálne a malé nerovnosti a rozdiely v kresbe sú prirodzenou vlastnosťou hračky.- Hračka vhodná od narodenia.- Vyrobené na Srí Lanke v podmienkach "fair trade".Rozmery kravičky 9 x 12 x 4 cm

čítať viac čítať menej

10.90€

Dostupné ihneď

10.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Zvieratká Tikiri sú vyrobené z jemnej prírodnej gumy z kaučuku Hevea. Nemajú žiadne otvory, čiže dovnútra hračky sa nedostane žiadna voda ani vlhkosť, takže sú vhodné ako hračka do vody.

Sú obľúbené u detí aj vďaka príjemnej vôni, špecifickej chuti prírodnej gumy a zvuku hrkálky nachádzajúcej sa vo vnútri.

- Prírodná guma je v prírode rozložiteľná.

- Ručná maľba zdravotne nezávadnými rastlinnými farbami.

- Bez PVC, BPA, ftalátov a iných škodlivých látok.    

- Každé zvieratko je originálne a malé nerovnosti a rozdiely v kresbe sú prirodzenou vlastnosťou hračky.

- Hračka vhodná od narodenia.

- Vyrobené na Srí Lanke v podmienkach "fair trade".

Rozmery kravičky 9 x 12 x 4 cm

SKU 1174863
Značka Tikiri
Krajina pôvodu Sri Lanka
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 4792247003611
Kód produktu 714.95002
Tikiri
Značka Tikiri sídli na Srí Lanke, kde sa aj ich hračky vyrábajú. Ich hryzadlá majú originálny dizajn a veľmi dohliadajú na ekológiu, čoho dôkazom je aj skutočnosť, že všetky materiály použité pri výrobe sú z prírodných materiálov. Hlavný materiál je kaučukový strom Havea a všetky farbivá sú zdravotne nezávadné.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško