Krab Herman 15cm

Náš krab Herman je síce drobný, ale za to šikovný - pohybuje sa rýchlosťou svetla a bez svojho domčeka sa nehne ani na krok. Pochádza z dielne značky Jellycat a svojím zvedavo-veselým pohľadom si získa každé dieťa, na ktoré sa pozrie! Je jemný, mäkký a príjemný na dotyk, nebudete ho ... chcieť pustiť z ruky a všade si ho budete chcieť nosiť so sebou, ako toho najvernejšieho kamaráta. Plyšová hračka vyhovuje najprísnejším bezpečnostným normám a štandardom, pre deti je maximálne bezpečná.Veľkosť: 15 cmOdporúčaný vek: 6 mesiacov a viacUpozornenie: perte ručne (prať v práčke ju neodporúčame), nesušte v sušičke, nečistite v čistiarni a nežehlite

čítať viac čítať menej

34.90€

Dostupné ihneď

34.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Náš krab Herman je síce drobný, ale za to šikovný - pohybuje sa rýchlosťou svetla a bez svojho domčeka sa nehne ani na krok. Pochádza z dielne značky Jellycat a svojím zvedavo-veselým pohľadom si získa každé dieťa, na ktoré sa pozrie! Je jemný, mäkký a príjemný na dotyk, nebudete ho chcieť pustiť z ruky a všade si ho budete chcieť nosiť so sebou, ako toho najvernejšieho kamaráta. 

Plyšová hračka vyhovuje najprísnejším bezpečnostným normám a štandardom, pre deti je maximálne bezpečná.

Veľkosť: 15 cm

Odporúčaný vek: 6 mesiacov a viac

Upozornenie: perte ručne (prať v práčke ju neodporúčame), nesušte v sušičke, nečistite v čistiarni a nežehlite

SKU 1175086
Značka Jellycat
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 670983111040
Kód produktu 274.HER2H
Upozornenia Perte ručne; nesušte v sušičke, nečistite v čistiarni a nežehlite. Neodporúča sa prať v práčke.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško