SKU
1170006
Dostupnosť: SKLADOM

Kozmetický kútik s vybavením Sylvanian Families

24,90 €
Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Sen každej parádnice zo sveta Sylvanian sa teraz môže stať skutočnosťou. Kozmetický kútik s kompletným vybavením bude odteraz patriť k tým najobľúbenejším miestam vo vašej detskej izbe.

Herná sada obsahuje jednu zvieraciu figúrku, kozmetický stolík so stoličkou a množstvom skrášľovacích doplnkov (laky na nechty, rúže, kozmetické prípravky a iné). Postavička má pohyblivú hlavu a končatiny, je z plastu potiahnutého jemným semišom a má korálikové očká.   

Zvieracie rodinky Sylvanian sú skvelé hračky pre stimuláciu detskej hry na role. Zvieratká a rozmanité herné prostredia či doplnky sú vyrobené s fantastickou pozornosťou k detailom. 

Rozmer balenia: 15 x 5,5 x 3 cm cm

Hračka pre deti od 3 rokov

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech. 

Ďalšie produkty Sylvanian Families