Kozmetický kútik s vybavením Sylvanian Families

Sen každej parádnice zo sveta Sylvanian sa teraz môže stať skutočnosťou. Kozmetický kútik s kompletným vybavením bude odteraz patriť k tým najobľúbenejším miestam vo vašej detskej izbe.Herná sada obsahuje jednu zvieraciu figúrku, kozmetický stolík so stoličkou a množstvom skrášľovacích doplnkov (laky na nechty, rúže, kozmetické prípravky a iné). Postavička má ... pohyblivú hlavu a končatiny, je z plastu potiahnutého jemným semišom a má korálikové očká.   Zvieracie rodinky Sylvanian sú skvelé hračky pre stimuláciu detskej hry na role. Zvieratká a rozmanité herné prostredia či doplnky sú vyrobené s fantastickou pozornosťou k detailom. Rozmer balenia: 15 x 5,5 x 3 cmHračka pre deti od 3 rokov

čítať viac čítať menej

24.90€

Dostupné ihneď

24.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Sen každej parádnice zo sveta Sylvanian sa teraz môže stať skutočnosťou. Kozmetický kútik s kompletným vybavením bude odteraz patriť k tým najobľúbenejším miestam vo vašej detskej izbe.

Herná sada obsahuje jednu zvieraciu figúrku, kozmetický stolík so stoličkou a množstvom skrášľovacích doplnkov (laky na nechty, rúže, kozmetické prípravky a iné). Postavička má pohyblivú hlavu a končatiny, je z plastu potiahnutého jemným semišom a má korálikové očká.   

Zvieracie rodinky Sylvanian sú skvelé hračky pre stimuláciu detskej hry na role. Zvieratká a rozmanité herné prostredia či doplnky sú vyrobené s fantastickou pozornosťou k detailom.

Rozmer balenia: 15 x 5,5 x 3 cm

Hračka pre deti od 3 rokov

SKU 1170006
Značka Sylvanian Families
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5054131052358
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Sylvanian Families
Rodinky Sylvanian Families sú založené na troch princípoch: Príroda, Rodina a Láska. Tieto sú deťom veľmi dobre známe, takže hranice predstavivosti pri hre s hračkami Sylvanian sú neobmedzené. Deti si pri hre rozvíjajú sociálne cítenie a postavenie v rôznych životných rolách. Hračky s postavičkami Sylvanian Families predstavujú dlhú medzinárodnú históriu. Boli vyvinuté v roku 1985 v Japonsku a odtiaľ sa postupne rozšírili cez Veľú Britániu do sveta.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško