Kožené capačky myška 0 - 6 mesiacov

Roztomilé capačky v tvare myšky sú skvelými prvými topánočkami pre vaše bábätko. Sú vyrobené zo 100 % kože, vďaka čomu sú jemné a pohodlné, ako stvorené na nožičky bábätiek. Topánočky majú podrážku z materiálu, ktorý zabraňuje pokĺznutiu.Sú vhodné pre deti vo veku 0-6 mesiacov.Capačky v krásnych veselých farbách sú z ... dielne francúzskej značky Moulin Roty, ktorá je zárukou kvality a vkusného dizajnu.

čítať viac čítať menej

33.85€

Bežná cena 34.90€

Dostupné ihneď

34.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Roztomilé capačky v tvare myšky sú skvelými prvými topánočkami pre vaše bábätko. Sú vyrobené zo 100 % kože, vďaka čomu sú jemné a pohodlné, ako stvorené na nožičky bábätiek. Topánočky majú podrážku z materiálu, ktorý zabraňuje pokĺznutiu.

Sú vhodné pre deti vo veku 0-6 mesiacov.

Capačky v krásnych veselých farbách sú z dielne francúzskej značky Moulin Roty, ktorá je zárukou kvality a vkusného dizajnu.

SKU 1171562
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Taiwan
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575676295205
Kód produktu 32.629520
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško