Kožené capačky myška 0 - 6 mesiacov

Roztomilé capačky v tvare myšky sú skvelými prvými topánočkami pre vaše bábätko. Sú vyrobené zo 100 % kože, vďaka čomu sú jemné a pohodlné, ako stvorené na nožičky bábätiek. Topánočky majú podrážku z materiálu, ktorý zabraňuje pokĺznutiu.Sú vhodné pre deti vo veku 0-6 mesiacov.Capačky v krásnych veselých farbách sú z ... dielne francúzskej značky Moulin Roty, ktorá je zárukou kvality a vkusného dizajnu.

čítať viac čítať menej

24.43€

Bežná cena 34.90€

Dostupné ihneď

34.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Roztomilé capačky v tvare myšky sú skvelými prvými topánočkami pre vaše bábätko. Sú vyrobené zo 100 % kože, vďaka čomu sú jemné a pohodlné, ako stvorené na nožičky bábätiek. Topánočky majú podrážku z materiálu, ktorý zabraňuje pokĺznutiu.

Sú vhodné pre deti vo veku 0-6 mesiacov.

Capačky v krásnych veselých farbách sú z dielne francúzskej značky Moulin Roty, ktorá je zárukou kvality a vkusného dizajnu.

SKU 1171562
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Taiwan
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575676295205
Kód produktu 32.629520
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško