Kožené capačky Lev 6 - 12 mesiacov

Kožené capačky francúzkej značky Moulin Roty s jedinečným dizajnom a motívom leva, ktorý zaujme nielen deti ale aj dospelých! Štýlom a farebnosťou vhodné skôr pre chlapcov.Malé detské papučky s protišmykovou povrchovou úpravou z kože a vhodnými termolegulačnými vlastnosťami. Ľahko sa nasadzujú a na nožičkách dobre držia vďaka zapínaniu na suchý ... zips.Materiálové zloženie: 100 % koža s textíliou a vlnou (vyšívané)Odporúčaný vek: 6 - 12 mesiacov

čítať viac čítať menej

24.43€

Bežná cena 34.90€

Dostupné ihneď

34.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Kožené capačky francúzkej značky Moulin Roty s jedinečným dizajnom a motívom leva, ktorý zaujme nielen deti ale aj dospelých! Štýlom a farebnosťou vhodné skôr pre chlapcov.

Malé detské papučky s protišmykovou povrchovou úpravou z kože a vhodnými termolegulačnými vlastnosťami. Ľahko sa nasadzujú a na nožičkách dobre držia vďaka zapínaniu na suchý zips.

Materiálové zloženie: 100 % koža s textíliou a vlnou (vyšívané)

Odporúčaný vek: 6 - 12 mesiacov

SKU 1171564
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
EAN 3575676585214
Kód produktu 32.658521
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško