Korkový kohút na ťahanie

Hračky na ťahanie dokážu deti povzbudzovať pri prvých nesmelých krôčikoch a nabádať ich, aby začali samé skúmať svet okolo seba. Takýmto originálnym spoločníkom bude aj ťahací kohút, ideálny na prechádzky po byte či dome. Deti si pri hre s kohútikom podvedome strážia koordináciu svojich pohybov, a tak sa zlepšujú v ... chôdzi. Hračka je vhodná pre deti od 12 mesiacov. Rozmery: 20 x 12 x 15,5 cm

čítať viac čítať menej

29.95€

Dostupné ihneď

29.95€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hračky na ťahanie dokážu deti povzbudzovať pri prvých nesmelých krôčikoch a nabádať ich, aby začali samé skúmať svet okolo seba.

Takýmto originálnym spoločníkom bude aj ťahací kohút, ideálny na prechádzky po byte či dome. Deti si pri hre s kohútikom podvedome strážia koordináciu svojich pohybov, a tak sa zlepšujú v chôdzi.

Hračka je vhodná pre deti od 12 mesiacov.

Rozmery: 20 x 12 x 15,5 cm

SKU 1175157
Značka Elou
Krajina pôvodu Portugalsko
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 5600335810531
Kód produktu 737.810531
Upozornenia Odporúča sa používanie pod dohľadom dospelého. Pred prvým použitím odstránte všetky štítky a nepodstatné súčasti. Prírodná štruktúra korku nevytvára ostré hrany, nerozpúšťa sa a taktiež nevytvára zdravotné riziko. Utierajte vlhkou handričkou. Inštrukcie u
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško