Korkové voskovky 4ks

Originálne voskovky v tvare žaluďov sú navrhnuté na trénovanie správneho úchopu drobných predmetov v detských rukách. Kreslenie a maľovanie navyše podporuje detskú kreativitu a umelecké cítenie. Súprava 4 kusov voskoviek so základnými farbami je vďaka svojim rozmerov veľmi praktická a ideálna aj na cestovanie. Vhodné pre deti od 2 rokov. ... Rozmery jednej voskovky: 5,7 x 4 cm

čítať viac čítať menej

19.95€

Dostupné ihneď

19.95€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálne voskovky v tvare žaluďov sú navrhnuté na trénovanie správneho úchopu drobných predmetov v detských rukách. Kreslenie a maľovanie navyše podporuje detskú kreativitu a umelecké cítenie.

Súprava 4 kusov voskoviek so základnými farbami je vďaka svojim rozmerov veľmi praktická a ideálna aj na cestovanie.

Vhodné pre deti od 2 rokov.

Rozmery jednej voskovky: 5,7 x 4 cm

SKU 1175165
Značka Elou
Krajina pôvodu Portugalsko
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 5600335811002
Kód produktu 737.811002
Upozornenia Odporúča sa používanie pod dohľadom dospelého. Pred prvým použitím odstránte všetky štítky a nepodstatné súčasti. Prírodná štruktúra korku nevytvára ostré hrany, nerozpúšťa sa a taktiež nevytvára zdravotné riziko. Utierajte vlhkou handričkou. Inštrukcie u
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško