Korkové ufo

Vesmír je vždy dobrým miestom na začiatok dobrodružstva. UFO skrátka oživí každý dobrý príbeh - a toto korkové UFO obzvlášť. Hra s ním umožní deťom snívať o imaginárnych planétach a vesmírnych lodiach. Hračka je preto ideálna na vylepšenie rozprávania príbehov aj každodenné hranie. Dvojdielny model UFO je vyrobený z korku ... v svetlej farbe. Hračka je vhodná pre deti od 12 mesiacov. Rozmery: 14,5 x 14,5 x 8,7 cm

čítať viac čítať menej

29.95€

Dostupné ihneď

29.95€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vesmír je vždy dobrým miestom na začiatok dobrodružstva. UFO skrátka oživí každý dobrý príbeh - a toto korkové UFO obzvlášť. Hra s ním umožní deťom snívať o imaginárnych planétach a vesmírnych lodiach. Hračka je preto ideálna na vylepšenie rozprávania príbehov aj každodenné hranie.

Dvojdielny model UFO je vyrobený z korku v svetlej farbe.

Hračka je vhodná pre deti od 12 mesiacov.

Rozmery: 14,5 x 14,5 x 8,7 cm

SKU 1175142
Značka Elou
Krajina pôvodu Portugalsko
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 5600335810906
Kód produktu 737.810906
Upozornenia Odporúča sa používanie pod dohľadom dospelého. Pred prvým použitím odstránte všetky štítky a nepodstatné súčasti. Prírodná štruktúra korku nevytvára ostré hrany, nerozpúšťa sa a taktiež nevytvára zdravotné riziko. Utierajte vlhkou handričkou. Inštrukcie u
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško