Korkové tvary 9ks

Batoľatá milujú učenie sa nových vecí, takže túto korkovú stavebnicu si tým pádom zamilujú tiež. Jednoduchá a inštinktívna stavebnica s deviatimi časťami deťom predstaví základné geometrické tvary, rozdiely a podobnosti medzi nimi, navyše trénuje ich koordináciu oko-ruka a jemnú motoriku.Stavebnica je vyrobená z korku a je čiastočne vymaľovaná prírodnými farbami, ... takže je svojim zložením i hmotnosťou ideálna už pre deti od 18 mesiacov.Rozmery balenia: 24,5 x 7 x 17,5 cm

čítať viac čítať menej

29.95€

Dostupné ihneď

29.95€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Batoľatá milujú učenie sa nových vecí, takže túto korkovú stavebnicu si tým pádom zamilujú tiež. Jednoduchá a inštinktívna stavebnica s deviatimi časťami deťom predstaví základné geometrické tvary, rozdiely a podobnosti medzi nimi, navyše trénuje ich koordináciu oko-ruka a jemnú motoriku.

Stavebnica je vyrobená z korku a je čiastočne vymaľovaná prírodnými farbami, takže je svojim zložením i hmotnosťou ideálna už pre deti od 18 mesiacov.

Rozmery balenia: 24,5 x 7 x 17,5 cm

SKU 1175147
Značka Elou
Krajina pôvodu Portugalsko
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 5600335810432
Kód produktu 737.810432
Upozornenia Odporúča sa používanie pod dohľadom dospelého. Pred prvým použitím odstránte všetky štítky a nepodstatné súčasti. Prírodná štruktúra korku nevytvára ostré hrany, nerozpúšťa sa a taktiež nevytvára zdravotné riziko. Utierajte vlhkou handričkou. Inštrukcie u
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško