Korkové tvary 36ks

Batoľatá milujú učenie sa nových vecí, takže túto korkovú stavebnicu si tým pádom zamilujú tiež. Jednoduchá a inštiktívna stavebnica s 36 dielikmi deťom predstaví základné geometrické tvary, rozdiely a podobnosti medzi nimi, navyše trénuje ich koordináciu oko-ruka a jemnú motoriku. Stavebnica je vyrobené z korku a je čiastočne vymaľovaná prírodnými ... farbami, takže je svojim zložením i hmotnosťou ideálna už pre deti od 18 mesiacov.Rozmery balenia: 28,4 x 7 x 21,4 cm

čítať viac čítať menej

67.46€

Bežná cena 89.95€

Dostupné ihneď

89.95€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Batoľatá milujú učenie sa nových vecí, takže túto korkovú stavebnicu si tým pádom zamilujú tiež. Jednoduchá a inštiktívna stavebnica s 36 dielikmi deťom predstaví základné geometrické tvary, rozdiely a podobnosti medzi nimi, navyše trénuje ich koordináciu oko-ruka a jemnú motoriku.

Stavebnica je vyrobené z korku a je čiastočne vymaľovaná prírodnými farbami, takže je svojim zložením i hmotnosťou ideálna už pre deti od 18 mesiacov.

Rozmery balenia: 28,4 x 7 x 21,4 cm

SKU 1175149
Značka Elou
Krajina pôvodu Portugalsko
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 5600335810241
Kód produktu 737.810241
Upozornenia Odporúča sa používanie pod dohľadom dospelého. Pred prvým použitím odstránte všetky štítky a nepodstatné súčasti. Prírodná štruktúra korku nevytvára ostré hrany, nerozpúšťa sa a taktiež nevytvára zdravotné riziko. Utierajte vlhkou handričkou. Inštrukcie u
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško