Korkové tvary 18ks

Batoľatá milujú učenie sa nových vecí, takže túto korkovú stavebnicu si tým pádom zamilujú tiež. Jednoduchá a inštiktívna stavebnica s osemnástimi časťami deťom predstaví základné geometrické tvary, rozdiely a podobnosti medzi nimi, navyše trénuje ich koordináciu oko-ruka a jemnú motoriku.Stavebnica je vyrobené z korku a je čiastočne vymaľovaná prírodnými farbami, ... takže je svojim zložením i hmotnosťou ideálna už pre deti od 18 mesiacov.Rozmery balenia: 7 x 24 x 38 cm

čítať viac čítať menej

41.21€

Bežná cena 54.95€

Dostupné ihneď

54.95€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Batoľatá milujú učenie sa nových vecí, takže túto korkovú stavebnicu si tým pádom zamilujú tiež. Jednoduchá a inštiktívna stavebnica s osemnástimi časťami deťom predstaví základné geometrické tvary, rozdiely a podobnosti medzi nimi, navyše trénuje ich koordináciu oko-ruka a jemnú motoriku.

Stavebnica je vyrobené z korku a je čiastočne vymaľovaná prírodnými farbami, takže je svojim zložením i hmotnosťou ideálna už pre deti od 18 mesiacov.

Rozmery balenia: 7 x 24 x 38 cm

SKU 1175148
Značka Elou
Krajina pôvodu Portugalsko
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 5600335810449
Kód produktu 737.810449
Upozornenia Odporúča sa používanie pod dohľadom dospelého. Pred prvým použitím odstránte všetky štítky a nepodstatné súčasti. Prírodná štruktúra korku nevytvára ostré hrany, nerozpúšťa sa a taktiež nevytvára zdravotné riziko. Utierajte vlhkou handričkou. Inštrukcie u
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško