Korkové puzzle kocky Zvieratká

Trojrozmerná puzzle skladačka s dielikmi v tvare kociek umožní deťom poskladať až štyri rôzne motívy s podobizňami zvieratiek. Každý obrázok je v inej farbe, takže to ľahko zvládnu aj deti od 18 mesiacov, ktoré si takto okrem jemnej motoriky a koordinácie oko-ruka cvičia aj spoznávanie farieb, pamäť a logiku. Rozmery ... balenia: 28,5 x 7 x 21,8 cm

čítať viac čítať menej

59.95€

Dostupné ihneď

59.95€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Trojrozmerná puzzle skladačka s dielikmi v tvare kociek umožní deťom poskladať až štyri rôzne motívy s podobizňami zvieratiek.

Každý obrázok je v inej farbe, takže to ľahko zvládnu aj deti od 18 mesiacov, ktoré si takto okrem jemnej motoriky a koordinácie oko-ruka cvičia aj spoznávanie farieb, pamäť a logiku.

Rozmery balenia: 28,5 x 7 x 21,8 cm

SKU 1175153
Značka Elou
Krajina pôvodu Portugalsko
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 5600335810098
Kód produktu 737.810098
Upozornenia Odporúča sa používanie pod dohľadom dospelého. Pred prvým použitím odstránte všetky štítky a nepodstatné súčasti. Prírodná štruktúra korku nevytvára ostré hrany, nerozpúšťa sa a taktiež nevytvára zdravotné riziko. Utierajte vlhkou handričkou. Inštrukcie u
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško