Korkové pretekárske autíčko

Autíčka v rôznych farbách a prevedeniach pravdepodobne nájdete v detskej izbe každého chlapca, tieto korkové modely áut však budú úplne unikátne. Zamilujú si ich už batoľatá, ktoré majú radi všetko, čo sa hýbe a pri pohybe vydáva zvuk. Korkové autíčka od portugalskej značky Elou sú navrhnuté tak, aby u detí stimulovali priestorovú ... orientáciu a rozvoj motorických schopností. Autíčka sú ideálne na hru vo vnútri, kedy je ihriskom - v tomto prípade pretekárskou dráhou - celá plocha bytu.Rozmery autíčka: 14,4 x 11,7 x 6,5 cm

čítať viac čítať menej

19.95€

Dostupné ihneď

19.95€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Autíčka v rôznych farbách a prevedeniach pravdepodobne nájdete v detskej izbe každého chlapca, tieto korkové modely áut však budú úplne unikátne. 

Zamilujú si ich už batoľatá, ktoré majú radi všetko, čo sa hýbe a pri pohybe vydáva zvuk. 

Korkové autíčka od portugalskej značky Elou sú navrhnuté tak, aby u detí stimulovali priestorovú orientáciu a rozvoj motorických schopností. Autíčka sú ideálne na hru vo vnútri, kedy je ihriskom - v tomto prípade pretekárskou dráhou - celá plocha bytu.

Rozmery autíčka: 14,4 x 11,7 x 6,5 cm

SKU 1175423
Značka Elou
Krajina pôvodu Portugalsko
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 5600335810135
Kód produktu 737.810135
Upozornenia Odporúča sa používanie pod dohľadom dospelého. Pred prvým použitím odstránte všetky štítky a nepodstatné súčasti. Prírodná štruktúra korku nevytvára ostré hrany, nerozpúšťa sa a taktiež nevytvára zdravotné riziko. Utierajte vlhkou handričkou. Inštrukcie u
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško