Korkové lietadlo

Nastupovať, lietadlo o chvíľu odlieta! Hra s lietadlom rozvíja detskú fantáziu a toto lietadielko vyrobené z korku a gumy špeciálne poteší všetky nápadité detičky. Hračka z dielne portugalskej značky Elou je navrhnutá tak, aby rozvíjala priestorovú orientáciu a motorické zručnosti detí. Hračka je vhodná pre deti od 36 mesiacov. Rozmery ... balenia: 14,9 x 14,9 x 14,9 cm

čítať viac čítať menej

24.95€

Dostupné ihneď

24.95€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Nastupovať, lietadlo o chvíľu odlieta!

Hra s lietadlom rozvíja detskú fantáziu a toto lietadielko vyrobené z korku a gumy špeciálne poteší všetky nápadité detičky.

Hračka z dielne portugalskej značky Elou je navrhnutá tak, aby rozvíjala priestorovú orientáciu a motorické zručnosti detí.

Hračka je vhodná pre deti od 36 mesiacov.

Rozmery balenia: 14,9 x 14,9 x 14,9 cm

SKU 1175141
Značka Elou
Krajina pôvodu Portugalsko
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 5600335810890
Kód produktu 737.810890
Upozornenia Odporúča sa používanie pod dohľadom dospelého. Pred prvým použitím odstránte všetky štítky a nepodstatné súčasti. Prírodná štruktúra korku nevytvára ostré hrany, nerozpúšťa sa a taktiež nevytvára zdravotné riziko. Utierajte vlhkou handričkou. Inštrukcie u
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško