Korkové kocky Zvieratká

Stavebnice z kociek našich najmenších nikdy nesklamú! A ak sa z nich dajú poskladať zaujímavé obrázky, budú ich baviť o to väčšmi. Netypické korkové kocky ukrývajú tváre šiestich rôznych zvieratiek, každé v inej farbe, vďaka čomu bude ich skladanie o trochu jednoduchšie. Motívy žabky, sovy, tučniaka, veveričky, ježka a mačky, ... ktoré si s pomocou deviatich kociek môžu deti poskladať, ich budú navyše sprevádzať aj pri iných hračkách z dielne portugalskej značky Elou. Hračka je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Rozmery balenia: 21 x 21 x 7 cm

čítať viac čítať menej

59.95€

Dostupné ihneď

59.95€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Stavebnice z kociek našich najmenších nikdy nesklamú! A ak sa z nich dajú poskladať zaujímavé obrázky, budú ich baviť o to väčšmi.

Netypické korkové kocky ukrývajú tváre šiestich rôznych zvieratiek, každé v inej farbe, vďaka čomu bude ich skladanie o trochu jednoduchšie. Motívy žabky, sovy, tučniaka, veveričky, ježka a mačky, ktoré si s pomocou deviatich kociek môžu deti poskladať, ich budú navyše sprevádzať aj pri iných hračkách z dielne portugalskej značky Elou.

Hračka je vhodná pre deti od 18 mesiacov.

Rozmery balenia: 21 x 21 x 7 cm

SKU 1175152
Značka Elou
Krajina pôvodu Portugalsko
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 5600335810944
Kód produktu 737.810944
Upozornenia Odporúča sa používanie pod dohľadom dospelého. Pred prvým použitím odstránte všetky štítky a nepodstatné súčasti. Prírodná štruktúra korku nevytvára ostré hrany, nerozpúšťa sa a taktiež nevytvára zdravotné riziko. Utierajte vlhkou handričkou. Inštrukcie u
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško