Korkové 3D puzzle Ovečka

Korkové hračky od portugalskej značky Elou sa už zo svojej podstaty usilujú deti viesť k prírode a korkové 3D puzzle im navyše priblíži aj svet zvierat. Puzzle tvorí silueta ovečky, ktorú musia deti poskladať zo 4 kúskov. Hračka cibrí jemnú detskú motoriku a koordináciu oko-ruka a zároveň učí ich pochopiť ... proporcionalitu a trojrozmernosť. Hračka je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Rozmery balenia: 22 x 19 x 4 cm

čítať viac čítať menej

39.95€

Dostupné ihneď

39.95€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Korkové hračky od portugalskej značky Elou sa už zo svojej podstaty usilujú deti viesť k prírode a korkové 3D puzzle im navyše priblíži aj svet zvierat.

Puzzle tvorí silueta ovečky, ktorú musia deti poskladať zo 4 kúskov. Hračka cibrí jemnú detskú motoriku a koordináciu oko-ruka a zároveň učí ich pochopiť proporcionalitu a trojrozmernosť.

Hračka je vhodná pre deti od 18 mesiacov.

Rozmery balenia: 22 x 19 x 4 cm

SKU 1175155
Značka Elou
Krajina pôvodu Portugalsko
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 5600335810333
Kód produktu 737.810333
Upozornenia Odporúča sa používanie pod dohľadom dospelého. Pred prvým použitím odstránte všetky štítky a nepodstatné súčasti. Prírodná štruktúra korku nevytvára ostré hrany, nerozpúšťa sa a taktiež nevytvára zdravotné riziko. Utierajte vlhkou handričkou. Inštrukcie u
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško