Korková plachetnica

Aj čas kúpania môže byť zábavne stráveným časom plným hier a objavovania. Korkové hračky od značky Elou, ktoré sú vodeodolné, k tomu môžu napomôcť. Plachetnica zložená zo základných geometrických telies sa bude ľahko vznášať na vode, či už ju dieťa pri hre zavedie na rozbúrené more alebo do pokojného prístavu. ... Hračka je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Rozmery: 18 x 9 x 11,5 cm

čítať viac čítať menej

24.95€

Dostupné ihneď

24.95€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Aj čas kúpania môže byť zábavne stráveným časom plným hier a objavovania. Korkové hračky od značky Elou, ktoré sú vodeodolné, k tomu môžu napomôcť.

Plachetnica zložená zo základných geometrických telies sa bude ľahko vznášať na vode, či už ju dieťa pri hre zavedie na rozbúrené more alebo do pokojného prístavu.

Hračka je vhodná pre deti od 18 mesiacov.

Rozmery: 18 x 9 x 11,5 cm

SKU 1175161
Značka Elou
Krajina pôvodu Portugalsko
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 5600335810463
Kód produktu 737.810463
Upozornenia Odporúča sa používanie pod dohľadom dospelého. Pred prvým použitím odstránte všetky štítky a nepodstatné súčasti. Prírodná štruktúra korku nevytvára ostré hrany, nerozpúšťa sa a taktiež nevytvára zdravotné riziko. Utierajte vlhkou handričkou. Inštrukcie u
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško