Korková muchotrávka

Veselá muchotrávka na nastrkovanie deťom pomáha zlepšiť svoju jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka. Jej udržanie v vzpriamenej polohe im zas ukáže, ako funguje rovnováha - a neustále pokusy o jej vybalansovanie sú pre deti navyše mimoriadne zábavné. Korkové hračky od portugalskej značky Elou sa usilujú deti viesť k prírode a ... ich hračky tak predstavujú pekné spojenie fauny a flóry. Hračka je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Rozmery: 15,5 x 15,5 x 16,5 cm

čítať viac čítať menej

26.21€

Bežná cena 34.95€

Dostupné ihneď

34.95€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Veselá muchotrávka na nastrkovanie deťom pomáha zlepšiť svoju jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka. Jej udržanie v vzpriamenej polohe im zas ukáže, ako funguje rovnováha - a neustále pokusy o jej vybalansovanie sú pre deti navyše mimoriadne zábavné.

Korkové hračky od portugalskej značky Elou sa usilujú deti viesť k prírode a ich hračky tak predstavujú pekné spojenie fauny a flóry.

Hračka je vhodná pre deti od 18 mesiacov.

Rozmery: 15,5 x 15,5 x 16,5 cm

SKU 1175144
Značka Elou
Krajina pôvodu Portugalsko
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 5600335810548
Kód produktu 737.810548
Upozornenia Odporúča sa používanie pod dohľadom dospelého. Pred prvým použitím odstránte všetky štítky a nepodstatné súčasti. Prírodná štruktúra korku nevytvára ostré hrany, nerozpúšťa sa a taktiež nevytvára zdravotné riziko. Utierajte vlhkou handričkou. Inštrukcie u
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško