Korková lienka

Veselá lienka je nevšedná nastrkovacia hračka, ktorej účelom je u detí stimulovať koordináciu oko-ruka a motorické zručnosti. Úlohou detí bude vložiť všetky kužeľovité časti symbolizujúce lienkine bodky na správne miesto na jej chrbte. Zatlčené dieliky sa následne dajú ľahko vybrať, takže hra môže začať odznova. Korkové hračky od portugalskej značky ... Elou sa usilujú viesť deti k prírode a ich hračky tak predstavujú pekné spojenie fauny a flóry. Hračka je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Rozmery: 15,5 x 15,5 x 8 cm

čítať viac čítať menej

29.95€

Dostupné ihneď

29.95€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Veselá lienka je nevšedná nastrkovacia hračka, ktorej účelom je u detí stimulovať koordináciu oko-ruka a motorické zručnosti. Úlohou detí bude vložiť všetky kužeľovité časti symbolizujúce lienkine bodky na správne miesto na jej chrbte. Zatlčené dieliky sa následne dajú ľahko vybrať, takže hra môže začať odznova.

Korkové hračky od portugalskej značky Elou sa usilujú viesť deti k prírode a ich hračky tak predstavujú pekné spojenie fauny a flóry.

Hračka je vhodná pre deti od 18 mesiacov.

Rozmery: 15,5 x 15,5 x 8 cm

SKU 1175146
Značka Elou
Krajina pôvodu Portugalsko
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 5600335810180
Kód produktu 737.810180
Upozornenia Odporúča sa používanie pod dohľadom dospelého. Pred prvým použitím odstránte všetky štítky a nepodstatné súčasti. Prírodná štruktúra korku nevytvára ostré hrany, nerozpúšťa sa a taktiež nevytvára zdravotné riziko. Utierajte vlhkou handričkou. Inštrukcie u
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško