Kori Kumi školská taška - ruksak Toodle Pip

Roztomilý ruksak v krásnom dizajne, ktorý je ideálny pre deti aj ako školská taška. Má jasné oranžové farby v kombinácií s pastelovými tónmi, ktoré rozveselia každú detskú tvár. Každá taška je ručne dokončená, má priestrannú hlavnú priehradku a zipsové vrecko s otvorom pre mobilný telefón.Kori Kumi je kolekcia svetoznámej britskej ... dizajnérskej značky Santoro, ktorá sa teší popularite a prestíži po celom svete. Do sveta detskej módy, doplnkov a školských potrieb prináša vkus a estetiku, ale aj prvotriednu kvalitu a trvácnosť.Materiály : polyuretán, polyesterRozmery: 36 cm x 30 cm x 17 cm

čítať viac čítať menej

34.95€

Bežná cena 69.90€

Dostupné ihneď

69.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Roztomilý ruksak v krásnom dizajne, ktorý je ideálny pre deti aj ako školská taška. Má jasné oranžové farby v kombinácií s pastelovými tónmi, ktoré rozveselia každú detskú tvár. Každá taška je ručne dokončená, má priestrannú hlavnú priehradku a zipsové vrecko s otvorom pre mobilný telefón.

Kori Kumi je kolekcia svetoznámej britskej dizajnérskej značky Santoro, ktorá sa teší popularite a prestíži po celom svete. Do sveta detskej módy, doplnkov a školských potrieb prináša vkus a estetiku, ale aj prvotriednu kvalitu a trvácnosť.

Materiály : polyuretán, polyester

Rozmery: 36 cm x 30 cm x 17 cm

SKU 1172338
Značka Santoro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 5018997412428
Kód produktu 266.469KK07
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Držte mimo dosahu ohňa. Čistite vlhkou utierkou. Môže farbiť.
Santoro
Londýnska značka SANTORO sa zrodila z tvorivého nadšenia dizajnérov Meery a Lucia Santorovcov v roku 1984. Začínali v mini štúdiu kúsok od Carnaby Street, no ich tvorivý potenciál sa vďaka zmluve s filmovými štúdiami 20th Century Fox rýchlo rozhlásil po celom svete. Ich inovatívne doplnky obrátili na ruby tradičné gýčovité ponímanie dizajnu pre deti a získali za to viac než 50 prestížnych ocenení.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško