Beauty pops korálky na nastrkovanie275 ks

Fľaša plná skvelých nápadov a kreativity! Korálky, nastrkovačky, zacvakávačky...všetko, čo bude malá módna maniačka potrebovať pri výrobe jedinenčej „hand-made“ bižutérie pre seba či kamarátky. Sada obsahuje 275 pestrofarebných korálikov, ktoré sú vzájomne kompatibilné. Môžete z nich vyrobiť náramky, náhrdelníky, prívesky, prstene a ďalšie originálne dievčenské šperky. Hra rozvíja jemnú motoriku, ... tvorivosť a fantáziu, ale aj trpezlivosť a sústredenie. Skvelý tip na darček pre dievčatá už od 4 rokov!Korálky a bižutéria značky Battat je vyrobená z kvalitných a netoxických materiálov.Hra je vhodná pre deti od 4 rokov.Rozmery balenia: 20,5 x 12,8 x 12,4 cm

čítať viac čítať menej

22.21€

Bežná cena 22.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Fľaša plná skvelých nápadov a kreativity! Korálky, nastrkovačky, zacvakávačky...všetko, čo bude malá módna maniačka potrebovať pri výrobe jedinenčej „hand-made“ bižutérie pre seba či kamarátky. Sada obsahuje 275 pestrofarebných korálikov, ktoré sú vzájomne kompatibilné. Môžete z nich vyrobiť náramky, náhrdelníky, prívesky, prstene a ďalšie originálne dievčenské šperky. Hra rozvíja jemnú motoriku, tvorivosť a fantáziu, ale aj trpezlivosť a sústredenie. Skvelý tip na darček pre dievčatá už od 4 rokov!

Korálky a bižutéria značky Battat je vyrobená z kvalitných a netoxických materiálov.

Hra je vhodná pre deti od 4 rokov.

Rozmery balenia: 20,5 x 12,8 x 12,4 cm

SKU 1171678
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 062243298514
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou