Koník hnedý 37 cm

Úžasný plyšový koník pre bábiky s ohybnými nohami a s hrivou špeciálne určenou na česanie! Bábika Hannah a jej priateľky rady jazdia na koni, starajú sa o koníkov, češú im hrivy a kŕmia ich. Aj vaše dieťatko sa postará o svojho koníka, nech je stále upravený. S jeho prekrásnou hrivou ... je možné robiť všelijaké zapletané copíky, vrkoče a chvosty. Kefa je v balení, rovnako ako sedlo a pikniková deka. Koník má ohybné nohy. Vhodný pre bábiky okolo 50 cm.Výška: 37 cm

čítať viac čítať menej

54.90€

Dostupné ihneď

54.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Úžasný plyšový koník pre bábiky s ohybnými nohami a s hrivou špeciálne určenou na česanie! Bábika Hannah a jej priateľky rady jazdia na koni, starajú sa o koníkov, češú im hrivy a kŕmia ich. Aj vaše dieťatko sa postará o svojho koníka, nech je stále upravený. S jeho prekrásnou hrivou je možné robiť všelijaké zapletané copíky, vrkoče a chvosty.

Kefa je v balení, rovnako ako sedlo a pikniková deka. Koník má ohybné nohy.

Vhodný pre bábiky okolo 50 cm.
Výška: 37 cm

SKU 1150818
Značka Götz
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4001269023751
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Götz
História bábik je neodmysliteľne spojená so značkou GÖTZ. Manželia Götzovci ju zakladali v roku 1950 a najskôr bábiky vlastnoručne vyrábali aj doručovali zákazníkom. Značka sa stala zlatým grálom zberateľov, bábiky navrhujú poprední svetoví umelci. Korunou ich krásy sú vlásky, ktorých štruktúra je na vlas podobná tým ľudským. S touto bábikou dieťa nedostane len hračku, ale aj kus tradície a nadčasovej estetiky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško