SKU
1008981
Dostupnosť: SKLADOM

Koník hnedý

39,00 €
Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Všetci milujú jazdu na koni! Platí to aj pre bábiky - a práve tie s chuťou povozí krásny plyšový koník, ktrému nechýba ani sedlo, uzda či strmene prepracované do najmenších detailov. Plyšový koník pre bábiky má ohybné končatiny, a tak je pripravený zdolávať aj prekážky pri ozajstnom parkúrovom preteku! Po víťazstve si môže pohodlne ľahnúť a oddýchnuť. 

Plyšový kôň Götz je vhodný pre bábiky rôznych veľkostí až do 50 cm, napríklad aj zo série Hannah a Just Like Me od Götz. Ideálny darček pre dievčatá, ale aj chlapcov, ktorí majú vzťah ku koníkom. 

Výška: 37 cm

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech. 

Ďalšie produkty Götz