Koník biely so zvukom

Ak vaša bábika chcela vždy koníka, potom je tento pekný plyšový poník ideálny. Koník obsahuje zvukový čip, čo znamená, že robí zaujímavé zvuky ako napríklad erdžanie aj funenie. Sedlo a uzda sú posiate kamienkami, ktoré vyzerajú naozaj skvele. Ideálny darček pre deti od 3 rokov.Rozmery: 33 x 10 x 40 ... cm  

čítať viac čítať menej

39.90€

Dostupné ihneď

39.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Ak vaša bábika chcela vždy koníka, potom je tento pekný plyšový poník ideálny. Koník obsahuje zvukový čip, čo znamená, že robí zaujímavé zvuky ako napríklad erdžanie aj funenie. Sedlo a uzda sú posiate kamienkami, ktoré vyzerajú naozaj skvele.

Ideálny darček pre deti od 3 rokov.

Rozmery: 33 x 10 x 40 cm

 

SKU 1008982
Značka Götz
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4001269014858
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, po prehltnutí môžu spôsobiť udusenie.
Götz
História bábik je neodmysliteľne spojená so značkou GÖTZ. Manželia Götzovci ju zakladali v roku 1950 a najskôr bábiky vlastnoručne vyrábali aj doručovali zákazníkom. Značka sa stala zlatým grálom zberateľov, bábiky navrhujú poprední svetoví umelci. Korunou ich krásy sú vlásky, ktorých štruktúra je na vlas podobná tým ľudským. S touto bábikou dieťa nedostane len hračku, ale aj kus tradície a nadčasovej estetiky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško