Koník béžový

Všetci milujú jazdu na koni! Platí to aj pre bábiky - a práve tie s chuťou povozí krásny plyšový koník, ktrému nechýba ani sedlo, uzda či strmene prepracované do najmenších detailov.Plyšový kôň Götz je vhodný pre bábiky rôznych veľkostí až do 50 cm, napríklad aj zo série Hannah a Just ... Like Me od Götz. Ideálny darček pre dievčatá, ale aj chlapcov, ktorí majú vzťah ku koníkom. Rozmery balenia: 33 x 10 x 40 cmUpozornenie: Koník slúži ako klasická plyšová hračka, nie je na baterky, nepohybuje sa a nevydáva zvuky.

čítať viac čítať menej

39.00€

Dostupné ihneď

39.00€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Všetci milujú jazdu na koni! Platí to aj pre bábiky - a práve tie s chuťou povozí krásny plyšový koník, ktrému nechýba ani sedlo, uzda či strmene prepracované do najmenších detailov.

Plyšový kôň Götz je vhodný pre bábiky rôznych veľkostí až do 50 cm, napríklad aj zo série Hannah a Just Like Me od Götz. Ideálny darček pre dievčatá, ale aj chlapcov, ktorí majú vzťah ku koníkom.

Rozmery balenia: 33 x 10 x 40 cm

Upozornenie: Koník slúži ako klasická plyšová hračka, nie je na baterky, nepohybuje sa a nevydáva zvuky.

SKU 1000228
Značka Götz
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4001269019266
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško