Koník aktivity

Zábavný, podnetný a maximálne bezpečný! Taký je tento hravý koník z dielne francúzskej značky Moulin Roty. Vyznačuje sa pestrými farbami, unikátnym dizajnom, rôznymi materiálovými štruktúrami a hrkálkami vo vnútri - hodí sa tak pre chlapcov, ako i dievčatká.Podporí u nich jemnú detskú motoriku, úchop, fantáziu a predstavivosť pri spoločných hrách, ... ako i hmatové a audiovizuálne vnímanie.Rozmery: 27 x 32 cmOdporúčaný vek: od narodenia

čítať viac čítať menej

38.70€

Bežná cena 39.90€

Dostupné ihneď

39.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Zábavný, podnetný a maximálne bezpečný! Taký je tento hravý koník z dielne francúzskej značky Moulin Roty. Vyznačuje sa pestrými farbami, unikátnym dizajnom, rôznymi materiálovými štruktúrami a hrkálkami vo vnútri - hodí sa tak pre chlapcov, ako i dievčatká.

Podporí u nich jemnú detskú motoriku, úchop, fantáziu a predstavivosť pri spoločných hrách, ako i hmatové a audiovizuálne vnímanie.

Rozmery: 27 x 32 cm

Odporúčaný vek: od narodenia

SKU 1161159
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575676590348
Upozornenia Držte mimo dosahu ohňa.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško