Kôň Lucien 53cm

Štýlový koník s okuliarmi a moderným oblečením hľadá nových kamarátov. Kto sa hlási? Čierny koník má oblečené nohavice na traky a košeľu a na tváričke má vyšité okuliare. To však nie ješetko! Na ramene má tetovanie a na ruke štýlové hodinky. Originálny spoločník je navyše z jemného materiálu, ktorý povzbudzuje deti ... k tomu, aby ho poriadne vyobjímali. Veľkosť koníka: 53 cm

čítať viac čítať menej

38.70€

Bežná cena 39.90€

Dostupné ihneď

39.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Štýlový koník s okuliarmi a moderným oblečením hľadá nových kamarátov. Kto sa hlási?

Čierny koník má oblečené nohavice na traky a košeľu a na tváričke má vyšité okuliare. 
To však nie ješetko! Na ramene má tetovanie a na ruke štýlové hodinky. Originálny spoločník je navyše z jemného materiálu, ktorý povzbudzuje deti k tomu, aby ho poriadne vyobjímali.

Veľkosť koníka: 53 cm

SKU 1175188
Značka Moulin Roty
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 3575676427552
Kód produktu 32.642755
Upozornenia Uchovajte obal pre prípad potreby.
Moulin Roty
História značky MOULIN ROTY sa začala písať pred 45 rokmi, keď skupinka nadšencov hľadala miesto pre spoločnú tvorbu a komunitný život. Kúpili starý mlyn, zrekonštruovali ho - a možno práve jeho genius loci je za tým, že sa z firmy stal po celom svete symbol francúzskeho šmrncu a perfekcionizmu. Ich hračky spoznáte podľa chic dizajnu, lahodnej farebnej škály a materiálov, ktorých sa zatúžite dotknúť. Jedinečné hračky francúzskej značky Moulin Roty pre najmenších snúbia zmysel pre krásu s kvalitou. Jemné mojkavé materiály a harmonické farby prináša Moulin Roty na trh už od roku 1972. Partia umelcov - kamarátov začala tvoriť "hračky minulosti pre deti súčasnosti" - hebké a snové textilné bábiky, plyšové zvieratká z krajiny fantázie, krásne melódie na zaspávanie, hryzadlá a hrkálky, mojkacie uteráčiky, alebo klasické plyšáky v originálnom prevedení. Každá kolekcia má svoju roztomilú estetiku. Hračky z dielne Moulin Roty potešia nie len detičky, ale aj tých najnáročnejších rodičov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško