Kompas s karabínkou

S praktickou súpravou kompasu a karabínky nehrozí, že by ste sa stratili! Drevený kompas s hravým dizajnom skutočne funguje. Na zadnej strane má malé zrkadielko, určené na signalizáciu v prípade núdze. Praktická karabínka zas poslúži na zavesenie fliaš s vodou či čohokoľvek, čo budete pri turistike potrebovať. Vyrobené z udržateľného ... plastu na rastlinnej báze bez olejových prímesí.

čítať viac čítať menej

7.27€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

S praktickou súpravou kompasu a karabínky nehrozí, že by ste sa stratili!

Drevený kompas s hravým dizajnom skutočne funguje. Na zadnej strane má malé zrkadielko, určené na signalizáciu v prípade núdze. Praktická karabínka zas poslúži na zavesenie fliaš s vodou či čohokoľvek, čo budete pri turistike potrebovať.

Vyrobené z udržateľného plastu na rastlinnej báze bez olejových prímesí.

SKU 1175022
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 6943478027091
Kód produktu 38.5575
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Obsahuje šnúru, nebezpečenstvo uškrtenia. Pred použítm skontroluje a upevnite.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou