Kolotoč nad postieľku Sladké sny

Stimuluje detské zmyslové vnemy.  Melódia dieťa upokojí a uľahčuje zaspávanie.Počet kusov: 6Rozmery: 40 x 5 x 54 cm

32.89€

Bežná cena 34.99€

Dostupné ihneď

34.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Stimuluje detské zmyslové vnemy.  Melódia dieťa upokojí a uľahčuje zaspávanie.

Počet kusov: 6

Rozmery: 40 x 5 x 54 cm

SKU 1172267
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 6943478021273
Kód produktu 38.0044
Upozornenia Vyžaduje montáž dospelou osobou. Nezmontované obsahuje malé časti, ktoré môžu byť pre dieťa nebezpečné, preto nezmontované držte mimo dosah dieťaťa. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN71 a ASTM F963. Odstráňte obal pred podaním hrač
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško