Kolobežka Micro Suspension

Kolobežka Micro Suspension Bronze, z dielne švajčiarskej značky Micro, bola navrhnutá a vyvinutá uznávanými dizajnérmi a konštruktérmi vo Švajčiarsku a v Nemecku. Svojím štýlom a vizuálnym prevedením osloví tak mužskú, ako i ženskú časť populácie.Predstavuje unikátnu celoodpruženú skladaciu kolobežku s pevnými kolieskami o priemere 20 cm v luxusne pôsobiacom dizajne. ... Osadené PU kolieska sú veľmi rýchle, dynamické a na jeden odraz s nimi prejdete ďalej, ako na menších alebo nafukovacích kolieskach. Kolobežka Suspension je oproti iným skladacím kolobežkám Micro robustnejšia, čo pomáha ešte lepšie vstrebať vibrácie z vozovky. Je vybavená praktickým stojanom a predným a zadným blatníkom, ktorý slúži zároveň ako brzda. Výška riadidiel je nastaviteľná v rozmedzí od 84 do 106 cm nad zemou. Rukoväte riadidiel nie sú sklopné, ale sú pevne prišróbované, čím ešte viac zvyšujú robustnosť kolobežky. Práve pre svoju vyššiu váhu sa neodporúča pre malé deti.Hlavným cieľom kolobežiek Micro je kvalita a bezpečnosť, aj vďaka čomu získali vo viacerých krajinách množstvo svetových ocenení od odborníkov, rodičov či samotných detí.Základné parametre- prioritne určená pre dospelých a mládež- plne odpružená skladacia kolobežka- hmotnosť 6,1 kg- nastaviteľná výška T- riadidiel- nosnosť: 100 kg- s predným a zadným blatníkom, praktickým stojanom a brzdou- určené do mesta, na dlhšie vzdialenosti, na spevnené cesty i na drsnejší terénRozmery a materiálové zloženie- výškovo nastaviteľné riadidlá- výška a šírka riadidiel: 84 - 106 cm // 40 cm- rozmery zloženej kolobežky: 84 x 14 x 30 cm- skladacia tyč - veľké a pevné kolieska o priemere 20 cm pre dynamickú jazdu- odpružené predné a zadné vidlice- priemer a šírka koliesok: 20 cm // 3,5 cm - materiálové zloženie koliesok: PU- veľkosť nášľapnej dosky: 14 x 34 cm- materiálové zloženie nášľapnej dosky: hliník

čítať viac čítať menej

215.56€

Bežná cena 226.90€

Momentálne nedostupné

226.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Kolobežka Micro Suspension Bronze, z dielne švajčiarskej značky Micro, bola navrhnutá a vyvinutá uznávanými dizajnérmi a konštruktérmi vo Švajčiarsku a v Nemecku. Svojím štýlom a vizuálnym prevedením osloví tak mužskú, ako i ženskú časť populácie.

Predstavuje unikátnu celoodpruženú skladaciu kolobežku s pevnými kolieskami o priemere 20 cm v luxusne pôsobiacom dizajne. Osadené PU kolieska sú veľmi rýchle, dynamické a na jeden odraz s nimi prejdete ďalej, ako na menších alebo nafukovacích kolieskach. Kolobežka Suspension je oproti iným skladacím kolobežkám Micro robustnejšia, čo pomáha ešte lepšie vstrebať vibrácie z vozovky.

Je vybavená praktickým stojanom a predným a zadným blatníkom, ktorý slúži zároveň ako brzda. Výška riadidiel je nastaviteľná v rozmedzí od 84 do 106 cm nad zemou. Rukoväte riadidiel nie sú sklopné, ale sú pevne prišróbované, čím ešte viac zvyšujú robustnosť kolobežky. Práve pre svoju vyššiu váhu sa neodporúča pre malé deti.

Hlavným cieľom kolobežiek Micro je kvalita a bezpečnosť, aj vďaka čomu získali vo viacerých krajinách množstvo svetových ocenení od odborníkov, rodičov či samotných detí.

Základné parametre

- prioritne určená pre dospelých a mládež
- plne odpružená skladacia kolobežka
- hmotnosť 6,1 kg
- nastaviteľná výška T- riadidiel
- nosnosť: 100 kg
- s predným a zadným blatníkom, praktickým stojanom a brzdou
- určené do mesta, na dlhšie vzdialenosti, na spevnené cesty i na drsnejší terén

Rozmery a materiálové zloženie

- výškovo nastaviteľné riadidlá
- výška a šírka riadidiel: 84 - 106 cm // 40 cm
- rozmery zloženej kolobežky: 84 x 14 x 30 cm
- skladacia tyč
- veľké a pevné kolieska o priemere 20 cm pre dynamickú jazdu
- odpružené predné a zadné vidlice
- priemer a šírka koliesok: 20 cm // 3,5 cm
- materiálové zloženie koliesok: PU
- veľkosť nášľapnej dosky: 14 x 34 cm
- materiálové zloženie nášľapnej dosky: hliník

SKU 1161985
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 7640108564610
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezbečenstvo udusenia. Nevhodné na používanie do premávky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško