Kolobežka Micro Rocket modrá

Kolobežka Micro Rocket Blue, z dielne švajčiarskej značky Micro, v univerzálnom modrom prevedení, bola navrhnutá a vyvinutá uznávanými dizajnérmi a konštruktérmi vo Švajčiarsku a v Nemecku. Svojím štýlom a vizuálnym spracovaním osloví tak mužov, ako i ženy.Radíme ju medzi výrazné skladacie kolobežky, pričom sa od ostatných líši najmä extra silnými ... kolieskami, vďaka ktorým má skvelú stabilitu pri jazde, a to i v tých najostrejších zákrutách. Nášľapná doska je zasa v prednej časti mierne rozšírená pre ešte väčšie zvýšenie stability a komfortu jazdy.Kolobežka Micro Rocket je určená predovšetkým pre zábavu, pôžitok zo samotnej jazdy a s ohľadom na širšie kolieska na kratšie vzdialenosti. Patrí síce medzi detské kolobežky, no je vhodná aj pre dospelých. Už na prvý pohľad pôsobí robustnejšie, no aj napriek tomu je pomerne ľahká a zvládne ju riadiť každý šikovný jazdec od veku asi 6 rokov. Najviac si ju však užijú deti vo veku od 8 do 15 rokov. Hlavným cieľom kolobežiek Micro je kvalita a bezpečnosť, aj vďaka čomu získali vo viacerých krajinách množstvo svetových ocenení od odborníkov, rodičov či samotných detí.Základné parametre- odporúčaný vek: juniori, mládež, dospelí- hmotnosť: 3,85 kg- nastaviteľná výška riadidiel- sklopné rukoväte pre ešte väčšiu úsporu miesta pri zložení- max. nosnosť kolobežky: 100 kg- s praktickým stojanom, zadným blatníkom a brzdou- široké a pevné kolieska pre dynamickú a komfortnú jazdu na pevnom povrchu- tvar koliesok zaručuje dobrú stabilitu aj pri veľkom náklone- skladacia tyč- vhodná do mesta, na voľný čas, zábavu či do školy (odporúča sa na kratšie vzdialenosti)Rozmery a materiálové zloženie- rozmery zloženej kolobežky: 65 x 12 x 22 cm- výška a šírka riadidiel: 64 - 95 cm // 38 cm- priemer a šírka koliesok: 12 cm // 6,4 cm- materiálové zoženie koliesok: PU- rozmery nášľapnej dosky: 8 - 12 cm x 34 cm- materiálové zloženie nášľapnej dosky: hliník- výška nášľapnej dosky od povrchu vozovky: 5 cm

čítať viac čítať menej

167.90€

Dostupné ihneď

167.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Kolobežka Micro Rocket Blue, z dielne švajčiarskej značky Micro, v univerzálnom modrom prevedení, bola navrhnutá a vyvinutá uznávanými dizajnérmi a konštruktérmi vo Švajčiarsku a v Nemecku. Svojím štýlom a vizuálnym spracovaním osloví tak mužov, ako i ženy.

Radíme ju medzi výrazné skladacie kolobežky, pričom sa od ostatných líši najmä extra silnými kolieskami, vďaka ktorým má skvelú stabilitu pri jazde, a to i v tých najostrejších zákrutách. Nášľapná doska je zasa v prednej časti mierne rozšírená pre ešte väčšie zvýšenie stability a komfortu jazdy.

Kolobežka Micro Rocket je určená predovšetkým pre zábavu, pôžitok zo samotnej jazdy a s ohľadom na širšie kolieska na kratšie vzdialenosti. Patrí síce medzi detské kolobežky, no je vhodná aj pre dospelých. Už na prvý pohľad pôsobí robustnejšie, no aj napriek tomu je pomerne ľahká a zvládne ju riadiť každý šikovný jazdec od veku asi 6 rokov. Najviac si ju však užijú deti vo veku od 8 do 15 rokov.

Hlavným cieľom kolobežiek Micro je kvalita a bezpečnosť, aj vďaka čomu získali vo viacerých krajinách množstvo svetových ocenení od odborníkov, rodičov či samotných detí.

Základné parametre

- odporúčaný vek: juniori, mládež, dospelí
- hmotnosť: 3,85 kg
- nastaviteľná výška riadidiel
- sklopné rukoväte pre ešte väčšiu úsporu miesta pri zložení
- max. nosnosť kolobežky: 100 kg
- s praktickým stojanom, zadným blatníkom a brzdou
- široké a pevné kolieska pre dynamickú a komfortnú jazdu na pevnom povrchu
- tvar koliesok zaručuje dobrú stabilitu aj pri veľkom náklone
- skladacia tyč
- vhodná do mesta, na voľný čas, zábavu či do školy (odporúča sa na kratšie vzdialenosti)

Rozmery a materiálové zloženie

- rozmery zloženej kolobežky: 65 x 12 x 22 cm
- výška a šírka riadidiel: 64 - 95 cm // 38 cm
- priemer a šírka koliesok: 12 cm // 6,4 cm
- materiálové zoženie koliesok: PU
- rozmery nášľapnej dosky: 8 - 12 cm x 34 cm
- materiálové zloženie nášľapnej dosky: hliník
- výška nášľapnej dosky od povrchu vozovky: 5 cm

SKU 1161978
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 7640108563354
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezbečenstvo udusenia. Nevhodné na používanie do premávky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško