Kolobežka Mini Micro Deluxe levanduľová

Kolobežka Mini Micro Deluxe, z dielne švajčiarskej značky Micro, bola navrhnutá a vyvinutá uznávanými dizajnérmi a konštruktérmi a zároveň v spolupráci s lekárskymi expertmi vo Švajčiarsku a v Nemecku. Svojím vizuálnym prevedením a levanduľovou farbou je vhodná pre dievčatá.Prednosťou rady Mini Micro Deluxe je viacúčelovosť kolobežiek, ktoré doslova rastú s ... vaším dieťaťom. Riadiaca tyč tohto typu kolobežiek je pevná a z bezpečnostných dôvodov sa neotáča. Slúži teda ako stabilná a pevná opora pri samotnej jazde a riadení. Rukoväte riadidiel majú zasa na svojich okrajoch ochranný prvok brániaci pošmyknutiu rúk do strán. Okrem toho ochránia prsty pri tesnom prejazde okolo pevných prekážok, alebo napr. aj lak auta, keď to jazdec z akéhokoľvek dôvodu neodhadne.Nášľapná doska je vystužená sklenými vláknami a na hornej strane má z bezpečnostných dôvodov protišmykovú vrstvu. Všetky hrany dosky sú zaoblené, čím sa predchádza zraneniam pri manipulácií s ňou. V zadnej časti dosky sa nad zadným kolieskom zasa nachádza nášľapná brzda a reflexné prvky.Detská kolobežka Mini Micro Deluxe má 3 kolieska, a to z dôvodu lepšej stability a ergonómie pri odraze. Predné kolieska sú väčšie, majú priemer 12 cm, zadné koliesko je menšie, má priemer 8 cm. Väčšie kolieska majú opodstatnenie v lepšom prekonávaní prekážok a nerovností terénu - zadné koliesko je zasa umiestnené uprostred kolobežky spôsobom, ktorý neprekáža nohe ani pri prudšom odraze.Jazda na kolobežke tohto typu je ideálna na učenie rovnováhy a rozvíjanie koordinácie, stability a motorických zručností, nakoľko je pri nej použitý špeciálny mechanizmus, ktorý zatáča už pri naklonení riadiacej tyče a prenesení váhy na stranu. Tento spôsob ovládania je pre deti intuitívny a bezpečný. Jazda v stoji a náklony spojené so zatáčaním čiastočne simulujú tzv. carvingové lyžovanie, vďaka čomu je jazda na kolobežkách typu Mini Micro Deluxe nevšedným zážitkom, ktorú si deti veľmi rýchlo zamilujú.Hlavným cieľom kolobežiek Micro je kvalita a bezpečnosť, aj vďaka čomu získali vo viacerých krajinách množstvo svetových ocenení od odborníkov, rodičov či samotných detí.Základné parametre- odporúčaný vek: 2 - 5 rokov- zatáčanie do strán prenášaním váhy a naklonením riadiacej tyče- veľmi nízka váha (hmotnosť len 1,99 kg)- stabilná jazda- bezpečné a intuitívne ovládanie- nastaviteľná výška riadidiel- nosnosť kolobežky: 35 kg- s možnosťou brzdenia- určené pre zábavu, pohyb, rozvoj motoriky a rovnováhyRozmery- výška a šírka riadidiel: 48 - 68 cm // 26 cm- priemer, šírka a typ koliesok: 12/8 cm // 2,4 cm // 78° Shore A- materiálové zloženie koliesok: PU- veľkosť nášľapnej dosky: 30 x 11 cm- materiálové zloženie nášľapnej dosky: vystužený plast- výška nášľapnej dosky od povrchu vozovky: 5,5 cm

čítať viac čítať menej

87.31€

Bežná cena 94.90€

Momentálne nedostupné

94.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Kolobežka Mini Micro Deluxe, z dielne švajčiarskej značky Micro, bola navrhnutá a vyvinutá uznávanými dizajnérmi a konštruktérmi a zároveň v spolupráci s lekárskymi expertmi vo Švajčiarsku a v Nemecku. Svojím vizuálnym prevedením a levanduľovou farbou je vhodná pre dievčatá.

Prednosťou rady Mini Micro Deluxe je viacúčelovosť kolobežiek, ktoré doslova rastú s vaším dieťaťom. Riadiaca tyč tohto typu kolobežiek je pevná a z bezpečnostných dôvodov sa neotáča. Slúži teda ako stabilná a pevná opora pri samotnej jazde a riadení. Rukoväte riadidiel majú zasa na svojich okrajoch ochranný prvok brániaci pošmyknutiu rúk do strán. Okrem toho ochránia prsty pri tesnom prejazde okolo pevných prekážok, alebo napr. aj lak auta, keď to jazdec z akéhokoľvek dôvodu neodhadne.

Nášľapná doska je vystužená sklenými vláknami a na hornej strane má z bezpečnostných dôvodov protišmykovú vrstvu. Všetky hrany dosky sú zaoblené, čím sa predchádza zraneniam pri manipulácií s ňou. V zadnej časti dosky sa nad zadným kolieskom zasa nachádza nášľapná brzda a reflexné prvky.

Detská kolobežka Mini Micro Deluxe má 3 kolieska, a to z dôvodu lepšej stability a ergonómie pri odraze. Predné kolieska sú väčšie, majú priemer 12 cm, zadné koliesko je menšie, má priemer 8 cm. Väčšie kolieska majú opodstatnenie v lepšom prekonávaní prekážok a nerovností terénu - zadné koliesko je zasa umiestnené uprostred kolobežky spôsobom, ktorý neprekáža nohe ani pri prudšom odraze.

Jazda na kolobežke tohto typu je ideálna na učenie rovnováhy a rozvíjanie koordinácie, stability a motorických zručností, nakoľko je pri nej použitý špeciálny mechanizmus, ktorý zatáča už pri naklonení riadiacej tyče a prenesení váhy na stranu. Tento spôsob ovládania je pre deti intuitívny a bezpečný. Jazda v stoji a náklony spojené so zatáčaním čiastočne simulujú tzv. carvingové lyžovanie, vďaka čomu je jazda na kolobežkách typu Mini Micro Deluxe nevšedným zážitkom, ktorú si deti veľmi rýchlo zamilujú.

Hlavným cieľom kolobežiek Micro je kvalita a bezpečnosť, aj vďaka čomu získali vo viacerých krajinách množstvo svetových ocenení od odborníkov, rodičov či samotných detí.

Základné parametre

- odporúčaný vek: 2 - 5 rokov
- zatáčanie do strán prenášaním váhy a naklonením riadiacej tyče
- veľmi nízka váha (hmotnosť len 1,99 kg)
- stabilná jazda
- bezpečné a intuitívne ovládanie
- nastaviteľná výška riadidiel
- nosnosť kolobežky: 35 kg
- s možnosťou brzdenia
- určené pre zábavu, pohyb, rozvoj motoriky a rovnováhy

Rozmery

- výška a šírka riadidiel: 48 - 68 cm // 26 cm
- priemer, šírka a typ koliesok: 12/8 cm // 2,4 cm // 78° Shore A
- materiálové zloženie koliesok: PU
- veľkosť nášľapnej dosky: 30 x 11 cm
- materiálové zloženie nášľapnej dosky: vystužený plast
- výška nášľapnej dosky od povrchu vozovky: 5,5 cm

SKU 1172909
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 7640170572957
Kód produktu 160.MMD037
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško