Kolobežka Mini Micro Deluxe Aqua LED

Kompaktná a skladná kolobežka Mini Micro Deluxe Aqua LED je novou, vylepšenou verziou klasickej trojkolky Micro Mini. Líši sa od nej nosnosťou do 35 kg, výškovo nastaviteľnými riadidlami, zlepšeným protišmykom na nášľapnej doske a reflexným polepom. Navrhnutá je pomocou švajčiarskych lekárskych expertov a prioritne určená pre našich najmenších v rozmädzí ... od 2-5 rokov. Je ideálna pre rozvíjanie rovnováhy a koordináciu pohybov detí a predškolákov. Jedinečnosť tejto kolobežky spočíva najmä v špeciálnom mechanizme, ktorý naklonením riadiacej tyče a prenesením váhy zatáča – riadenie je preto bezpečné a intuitívne. Hmotnosť kolobežky: 1,99 kg Nastaviteľná výška riadidiel: 48-68 cm Šírka riadidiel: 26 cm Veľkosť a šírka koliesok: 120/80 mm // 24 mm  Typ koliesok: 78 ° Shore A Šírka, dĺžka a materiál nášľapnej dosky: 11 cm // 30 cm // plast vystužený skleneným vláknom Výška nášľapnej dosky od zeme: 5,5 cm Brzdenie pomocou zadného kolesa, pritlačením na blatník.

čítať viac čítať menej

98.42€

Dostupné na predajni

98.42€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kompaktná a skladná kolobežka Mini Micro Deluxe Aqua LED je novou, vylepšenou verziou klasickej trojkolky Micro Mini. Líši sa od nej nosnosťou do 35 kg, výškovo nastaviteľnými riadidlami, zlepšeným protišmykom na nášľapnej doske a reflexným polepom. Navrhnutá je pomocou švajčiarskych lekárskych expertov a prioritne určená pre našich najmenších v rozmädzí od 2-5 rokov. Je ideálna pre rozvíjanie rovnováhy a koordináciu pohybov detí a predškolákov.

Jedinečnosť tejto kolobežky spočíva najmä v špeciálnom mechanizme, ktorý naklonením riadiacej tyče a prenesením váhy zatáča – riadenie je preto bezpečné a intuitívne.

Hmotnosť kolobežky: 1,99 kg

Nastaviteľná výška riadidiel: 48-68 cm

Šírka riadidiel: 26 cm

Veľkosť a šírka koliesok: 120/80 mm // 24 mm 

Typ koliesok: 78 ° Shore A

Šírka, dĺžka a materiál nášľapnej dosky: 11 cm // 30 cm // plast vystužený skleneným vláknom

Výška nášľapnej dosky od zeme: 5,5 cm

Brzdenie pomocou zadného kolesa, pritlačením na blatník.

SKU 1175316
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 7630053523022
Kód produktu 160.MMD076
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško