Kolobežka Mini Micro Deluxe 3v1 zelená

Kolobežka Mini Micro Deluxe 3v1, z dielne švajčiarskej značky Micro, bola navrhnutá a vyvinutá uznávanými dizajnérmi a konštruktérmi a zároveň v spolupráci s lekárskymi expertmi vo Švajčiarsku a v Nemecku. Svojím vizuálnym prevedením a zelenou farbou je vhodná skôr pre chlapcov.Prednosťou rady Mini Micro Deluxe je viacúčelovosť kolobežiek, ktoré doslova ... rastú s vašim dieťaťom. Vyznačujú sa výškovo nastaviteľnými riadidlami a sedadlom, ktoré je mäkké, ľahké a pohodlné, ďalej pevným a odolným materiálom nášľapnej dosky s vylepšeným protišmykovým povrchom, zvýšenou nosnosťou kolobežky až na 35 kg a reflexným polepom na jej zadnej časti, ktorý slúži najmä ako dôležitý bezpečnostný prvok.Jazda na kolobežke tohto typu je ideálna na učenie rovnováhy a rozvíjanie koordinácie, stability a motorických zručností, nakoľko je pri nej použitý špeciálny mechanizmus, ktorý zatáča už pri naklonení riadiacej tyče a prenesení váhy na stranu. Tento spôsob ovládania je pre deti intuitívny a bezpečný. Jazda v stoji a náklony spojené so zatáčaním čiastočne simulujú tzv. carvingové lyžovanie, vďaka čomu je jazda na kolobežkách typu Mini Micro Deluxe nevšedným zážitkom, ktorú si deti veľmi rýchlo zamilujú.Kolobežka sa dá používať od 1 roku ako odrážadlo a do 5 - 6 rokov po odmontovaní sedadla ako trojkoliesková kolobežka so zníženými O-riadidlami, ktoré sa dajú neskôr nahradiť výškovo nastaviteľnými T-riadidlami.Hlavným cieľom kolobežiek Micro je kvalita a bezpečnosť, aj vďaka čomu získali vo viacerých krajinách množstvo svetových ocenení od odborníkov, rodičov či samotných detí.Základné parametre- odporúčaný vek: 1 - 5 rokov- zatáčanie do strán prenášaním váhy a naklonením riadiacej tyče- veľmi nízka váha (hmotnosť len 1,9 kg)- stabilná jazda- bezpečné a intuitívne ovládanie- nastaviteľná výška riadidiel- pohodlné, odnímateľné a nastaviteľné sedadlo- nosnosť sedadla: 20 kg- nosnosť kolobežky: 35 kg- s možnosťou brzdenia- určené pre zábavu, pohyb, rozvoj motoriky a rovnováhyRozmery- výška a šírka riadidiel: 49 - 68 cm // 26 cm- výška sedadla: 21,5 - 28,5 cm- priemer, šírka a typ koliesok: 12/8 cm // 2,4 cm // 78° Shore A- materiálové zloženie koliesok: PU- veľkosť nášľapnej dosky: 30 x 11 cm- materiálové zloženie nášľapnej dosky: vystužený plast- výška nášľapnej dosky od povrchu vozovky: 5,5 cm

čítať viac čítať menej

94.43€

Bežná cena 125.90€

Momentálne nedostupné

125.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kolobežka Mini Micro Deluxe 3v1, z dielne švajčiarskej značky Micro, bola navrhnutá a vyvinutá uznávanými dizajnérmi a konštruktérmi a zároveň v spolupráci s lekárskymi expertmi vo Švajčiarsku a v Nemecku. Svojím vizuálnym prevedením a zelenou farbou je vhodná skôr pre chlapcov.

Prednosťou rady Mini Micro Deluxe je viacúčelovosť kolobežiek, ktoré doslova rastú s vašim dieťaťom. Vyznačujú sa výškovo nastaviteľnými riadidlami a sedadlom, ktoré je mäkké, ľahké a pohodlné, ďalej pevným a odolným materiálom nášľapnej dosky s vylepšeným protišmykovým povrchom, zvýšenou nosnosťou kolobežky až na 35 kg a reflexným polepom na jej zadnej časti, ktorý slúži najmä ako dôležitý bezpečnostný prvok.

Jazda na kolobežke tohto typu je ideálna na učenie rovnováhy a rozvíjanie koordinácie, stability a motorických zručností, nakoľko je pri nej použitý špeciálny mechanizmus, ktorý zatáča už pri naklonení riadiacej tyče a prenesení váhy na stranu. Tento spôsob ovládania je pre deti intuitívny a bezpečný. Jazda v stoji a náklony spojené so zatáčaním čiastočne simulujú tzv. carvingové lyžovanie, vďaka čomu je jazda na kolobežkách typu Mini Micro Deluxe nevšedným zážitkom, ktorú si deti veľmi rýchlo zamilujú.

Kolobežka sa dá používať od 1 roku ako odrážadlo a do 5 - 6 rokov po odmontovaní sedadla ako trojkoliesková kolobežka so zníženými O-riadidlami, ktoré sa dajú neskôr nahradiť výškovo nastaviteľnými T-riadidlami.

Hlavným cieľom kolobežiek Micro je kvalita a bezpečnosť, aj vďaka čomu získali vo viacerých krajinách množstvo svetových ocenení od odborníkov, rodičov či samotných detí.

Základné parametre

- odporúčaný vek: 1 - 5 rokov
- zatáčanie do strán prenášaním váhy a naklonením riadiacej tyče
- veľmi nízka váha (hmotnosť len 1,9 kg)
- stabilná jazda
- bezpečné a intuitívne ovládanie
- nastaviteľná výška riadidiel
- pohodlné, odnímateľné a nastaviteľné sedadlo
- nosnosť sedadla: 20 kg
- nosnosť kolobežky: 35 kg
- s možnosťou brzdenia
- určené pre zábavu, pohyb, rozvoj motoriky a rovnováhy

Rozmery

- výška a šírka riadidiel: 49 - 68 cm // 26 cm
- výška sedadla: 21,5 - 28,5 cm
- priemer, šírka a typ koliesok: 12/8 cm // 2,4 cm // 78° Shore A
- materiálové zloženie koliesok: PU
- veľkosť nášľapnej dosky: 30 x 11 cm
- materiálové zloženie nášľapnej dosky: vystužený plast
- výška nášľapnej dosky od povrchu vozovky: 5,5 cm

SKU 1170880
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 7640108560377
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško