Kolobežka Micro White

Kolobežka Micro White, z dielne švajčiarskej značky Micro v univerzálnom prevedení, bola navrhnutá a vyvinutá uznávanými dizajnérmi a konštruktérmi vo Švajčiarsku a v Nemecku. Svojím štýlom a vizuálnym spracovaním osloví tak mužov, ako i ženy.Jedná sa o skladaciu kolobežku s osobitým estetickým a elegantným dizajnom, ktorej prednosťou je pevná a ... dlhá nášľapná doska. Tá sa pri odraze neprehýba a nehúpa. 20 cm kolieska zaručujú dynamickú a svižnú jazdu. Nášľapná doska je posadená trochu nižšie, preto pri menších odrazoch nemusíte krčiť koleno vystretej nohy, čím pri dlhších cestách predchádzate bolesti svalov. Komfort jazdy zvyšuje aj možnosť vysunúť riadidlá, a to až do výšky 103 cm.Hlavným cieľom kolobežiek Micro je kvalita a bezpečnosť, aj vďaka čomu získali vo viacerých krajinách množstvo svetových ocenení od odborníkov, rodičov či samotných detí.Základné parametre- odporúčaný vek: mládež a dospelí- hmotnosť: 4,7 kg- nastaviteľná výška riadidiel- sklopné rukoväte pre ešte väčšiu úsporu miesta pri zložení- max. nosnosť kolobežky: 100 kg- kolobežka zaručujúca rýchlu a efektívnu jazdu- veľké a pevné kolieska pre dynamickú a pohodlnú jazdu na pevnom povrchu- jedna z najdlhších nášľapných dosiek pri kolobežkách značky Micro- s predným a zadným blatníkom, praktickým stojanom a brzdou- skladacia tyč- vhodná do mesta a na dlhšie vzdialenostiRozmery a materiálové zloženie- rozmery zloženej kolobežky: 72 x 21 x 27 cm- výška a šírka riadidiel: 72 - 103 cm // 38 cm- priemer a šírka koliesok: 20 cm // 3,5 cm- materiálové zoženie koliesok: PU- rozmery nášľapnej dosky: 9 - 12 cm x 33 cm- materiálové zloženie nášľapnej dosky: hliník- výška nášľapnej dosky od povrchu vozovky: 6 cm

čítať viac čítať menej

218.90€

Dostupné ihneď

218.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Kolobežka Micro White, z dielne švajčiarskej značky Micro v univerzálnom prevedení, bola navrhnutá a vyvinutá uznávanými dizajnérmi a konštruktérmi vo Švajčiarsku a v Nemecku. Svojím štýlom a vizuálnym spracovaním osloví tak mužov, ako i ženy.

Jedná sa o skladaciu kolobežku s osobitým estetickým a elegantným dizajnom, ktorej prednosťou je pevná a dlhá nášľapná doska. Tá sa pri odraze neprehýba a nehúpa. 20 cm kolieska zaručujú dynamickú a svižnú jazdu. Nášľapná doska je posadená trochu nižšie, preto pri menších odrazoch nemusíte krčiť koleno vystretej nohy, čím pri dlhších cestách predchádzate bolesti svalov. Komfort jazdy zvyšuje aj možnosť vysunúť riadidlá, a to až do výšky 103 cm.

Hlavným cieľom kolobežiek Micro je kvalita a bezpečnosť, aj vďaka čomu získali vo viacerých krajinách množstvo svetových ocenení od odborníkov, rodičov či samotných detí.

Základné parametre

- odporúčaný vek: mládež a dospelí
- hmotnosť: 4,7 kg
- nastaviteľná výška riadidiel
- sklopné rukoväte pre ešte väčšiu úsporu miesta pri zložení
- max. nosnosť kolobežky: 100 kg
- kolobežka zaručujúca rýchlu a efektívnu jazdu
- veľké a pevné kolieska pre dynamickú a pohodlnú jazdu na pevnom povrchu
- jedna z najdlhších nášľapných dosiek pri kolobežkách značky Micro
- s predným a zadným blatníkom, praktickým stojanom a brzdou
- skladacia tyč
- vhodná do mesta a na dlhšie vzdialenosti

Rozmery a materiálové zloženie

- rozmery zloženej kolobežky: 72 x 21 x 27 cm
- výška a šírka riadidiel: 72 - 103 cm // 38 cm
- priemer a šírka koliesok: 20 cm // 3,5 cm
- materiálové zoženie koliesok: PU
- rozmery nášľapnej dosky: 9 - 12 cm x 33 cm
- materiálové zloženie nášľapnej dosky: hliník
- výška nášľapnej dosky od povrchu vozovky: 6 cm

SKU 1008625
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 7640108561091
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezbečenstvo udusenia. Nevhodné na používanie do premávky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško