Kolobežka Micro Sprite Raspberry Floral

Kolobežka Micro Sprite Raspberry Floral, z dielne švajčiarskej značky Micro, bola navrhnutá a vyvinutá uznávanými dizajnérmi a konštruktérmi vo Švajčiarsku a v Nemecku. Predstavuje cenovo najdostupnejšiu detskú kolobežku z rady Micro. Hodí sa pre všetky deti, ktoré už vyrástli z odrážadiel, alebo trojkoliek a chcú prestúpiť na kolobežku s dvomi ... kolieskami. Svojím štýlom a vizuálnym prevedením v metalickej ružovej farbe je vhodná pre dievčatá.Model Sprite je vďaka svojej konštrukcii a nízkej váhe veľmi dobre ovládateľný, intuitívny a bezpečný. Preto ho dostanú veľmi rýchlo pod kontrolu aj malé deti. Jeho špecialitou je väčšie predné a menšie zadné koliesko, vďaka čomu je nášľapná doska kolobežky posadená nižšie pre ľahký odraz i u menších detí. Kolobežke nechýba ani zadný blatník, brzda, praktický stojan a tiež úchyty pre pripnutie ramenného popruhu.Hlavným cieľom kolobežiek Micro je kvalita a bezpečnosť, aj vďaka čomu získali vo viacerých krajinách množstvo svetových ocenení od odborníkov, rodičov či samotných detí.Základné parametre- odporúčaný vek: deti, juniori- cenovo dostupná detská kolobežka- kompaktné rozmery, ľahká a skladná- hmotnosť: 2,7 kg- nastaviteľná výška riadidiel- max. nosnosť kolobežky: 100 kg- s praktickým stojanom, zadným blatníkom a brzdou- skladacia tyč- možnosť pripevnenia popruhu- vhodná do mesta, na voľný čas, či do školyRozmery a materiálové zloženie- rozmery zloženej kolobežky: 64 x 10 x 22 cm- výška a šírka riadidiel: 64 - 93 cm // 38 cm- priemery a šírka koliesok: 12/10 cm // 2,4 cm- materiálové zoženie koliesok: PU- rozmery nášľapnej dosky: 10 x 34 cm- materiálové zloženie nášľapnej dosky: hliník- výška nášľapnej dosky od povrchu vozovky: 6 cm

čítať viac čítať menej

99.55€

Bežná cena 105.90€

Dostupné ihneď

105.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Kolobežka Micro Sprite Raspberry Floral, z dielne švajčiarskej značky Micro, bola navrhnutá a vyvinutá uznávanými dizajnérmi a konštruktérmi vo Švajčiarsku a v Nemecku. Predstavuje cenovo najdostupnejšiu detskú kolobežku z rady Micro. Hodí sa pre všetky deti, ktoré už vyrástli z odrážadiel, alebo trojkoliek a chcú prestúpiť na kolobežku s dvomi kolieskami. Svojím štýlom a vizuálnym prevedením v metalickej ružovej farbe je vhodná pre dievčatá.

Model Sprite je vďaka svojej konštrukcii a nízkej váhe veľmi dobre ovládateľný, intuitívny a bezpečný. Preto ho dostanú veľmi rýchlo pod kontrolu aj malé deti. Jeho špecialitou je väčšie predné a menšie zadné koliesko, vďaka čomu je nášľapná doska kolobežky posadená nižšie pre ľahký odraz i u menších detí. Kolobežke nechýba ani zadný blatník, brzda, praktický stojan a tiež úchyty pre pripnutie ramenného popruhu.

Hlavným cieľom kolobežiek Micro je kvalita a bezpečnosť, aj vďaka čomu získali vo viacerých krajinách množstvo svetových ocenení od odborníkov, rodičov či samotných detí.

Základné parametre
- odporúčaný vek: deti, juniori
- cenovo dostupná detská kolobežka
- kompaktné rozmery, ľahká a skladná
- hmotnosť: 2,7 kg
- nastaviteľná výška riadidiel
- max. nosnosť kolobežky: 100 kg
- s praktickým stojanom, zadným blatníkom a brzdou
- skladacia tyč
- možnosť pripevnenia popruhu
- vhodná do mesta, na voľný čas, či do školy

Rozmery a materiálové zloženie
- rozmery zloženej kolobežky: 64 x 10 x 22 cm
- výška a šírka riadidiel: 64 - 93 cm // 38 cm
- priemery a šírka koliesok: 12/10 cm // 2,4 cm
- materiálové zoženie koliesok: PU
- rozmery nášľapnej dosky: 10 x 34 cm
- materiálové zloženie nášľapnej dosky: hliník
- výška nášľapnej dosky od povrchu vozovky: 6 cm

SKU 1170586
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 7640108569738
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezbečenstvo udusenia. Nevhodné na používanie do premávky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško