Kolobežka Micro Mini2go Deluxe Plus - ružová (pink)

Kolobežka Micro Mini2go Deluxe Plus, bola navrhnutá a vyvinutá uznávanými dizajnérmi a konštruktérmi a zároveň v spolupráci s lekárskymi expertmi vo Švajčiarsku a v Nemecku. Ide o inovatívne detské odrážadlo s úložným priestorom pod sedadlom určeným na desiatu, hračky či iné drobnosti a zároveň kolobežkou v jednom. Jednoduchou demontážou sedadla totiž ... odrážadlo premeníte na plnohodnotnú kolobežku Mini Micro Deluxe s nastaviteľnou výškou riadidiel. Verzia Plus sa od tej klasickej ešte odlišuje v zadnej vodiacej tyči, vďaka ktorej môže v prípade potreby unaveného jazdca rodič jednoducho potlačiť domov, alebo mu pomôcť napríklad do kopca. Keď sa naopak vodiaca tyč nepoužíva, môže sa odložiť. Verzia Mini2go Deluxe Plus má vo svojej výbave tiež LED svetlo, ktoré je namontované v úložnom boxe - dá sa však vybrať a použiť aj ako jazdecké svetlo na riadidlách.Kolobežka sa navyše vyznačuje pevným a odolným materiálom nášľapnej dosky s vylepšeným protišmykovým povrchom a zvýšenou nosnosťou kolobežky až na 35 kg.Jazda na kolobežke tohto typu je ideálna na učenie rovnováhy a rozvíjanie koordinácie, stability a motorických zručností, nakoľko je pri nej použitý špeciálny mechanizmus, ktorý zatáča už pri naklonení riadiacej tyče a prenesení váhy na stranu. Tento spôsob ovládania je pre deti intuitívny a bezpečný. Jazda v stoji a náklony spojené so zatáčaním čiastočne simulujú tzv. carvingové lyžovanie, vďaka čomu je jazda na kolobežkách typu Mini Micro Deluxe nevšedným zážitkom, ktorú si deti veľmi rýchlo zamilujú.Kolobežka Micro Mini2go Deluxe sa dá používať od 1,5 roku ako odrážadlo, neskôr, cca v 3 rokoch, ako trojkoliesková kolobežka bez sedadla. Maximálna veková hranica pre použitie Mini2go Deluxe nie je presne stanovená, limituje ju iba maximálna váha jazdca, orientačne však ide o hornú vekovú hranicu 5 rokov.Hlavným cieľom kolobežiek Micro je kvalita a bezpečnosť, aj vďaka čomu získali vo viacerých krajinách množstvo svetových ocenení od odborníkov, rodičov či samotných detí.Základné parametre- odporúčaný vek: 1,5 roka a viac s ohľadom na maximálnu nosnosť kolobežky (cca do 5. roku veku dieťaťa)- zatáčanie prenesením váhy a naklonením riadiacej tyče- zadná vodiaca tyč pre väčšiu bezpečnosť a kontrolu rodiča nad jazdou dieťaťa- hmotnosť bez sedadla a so sedadlom: 1,9 - 3,6 kg - stabilná jazda- bezpečné a intuitívne ovládanie- nastaviteľná výška riadidiel- odnímateľné sedadlo- nosnosť sedadla: 20 kg- nosnosť kolobežky bez sedadla: 35 kg- s možnosťou brzdenia- LED osvetlenie (nachádza sa v úložnom boxe)- s vysúvateľným úložným boxom pod sedadlom- určené pre zábavu, pohyb, rozvoj motoriky a rovnováhyRozmery- výška a šírka riadidiel: 49 - 67 cm // 26 cm- výška sedadla: 26 cm- priemer, šírka a typ koliesok: 12/8 cm // 2,4 cm // 78° Shore A- materiálové zloženie koliesok: PU- veľkosť nášľapnej dosky: 30 x 11 cm- materiálové zloženie nášľapnej dosky: vystužený plast- výška nášľapnej dosky od povrchu vozovky: 5,5 cm

čítať viac čítať menej

130.50€

Bežná cena 145.00€

Momentálne nedostupné

145.00€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Kolobežka Micro Mini2go Deluxe Plus, bola navrhnutá a vyvinutá uznávanými dizajnérmi a konštruktérmi a zároveň v spolupráci s lekárskymi expertmi vo Švajčiarsku a v Nemecku.

Ide o inovatívne detské odrážadlo s úložným priestorom pod sedadlom určeným na desiatu, hračky či iné drobnosti a zároveň kolobežkou v jednom. Jednoduchou demontážou sedadla totiž odrážadlo premeníte na plnohodnotnú kolobežku Mini Micro Deluxe s nastaviteľnou výškou riadidiel. Verzia Plus sa od tej klasickej ešte odlišuje v zadnej vodiacej tyči, vďaka ktorej môže v prípade potreby unaveného jazdca rodič jednoducho potlačiť domov, alebo mu pomôcť napríklad do kopca. Keď sa naopak vodiaca tyč nepoužíva, môže sa odložiť. Verzia Mini2go Deluxe Plus má vo svojej výbave tiež LED svetlo, ktoré je namontované v úložnom boxe - dá sa však vybrať a použiť aj ako jazdecké svetlo na riadidlách.

Kolobežka sa navyše vyznačuje pevným a odolným materiálom nášľapnej dosky s vylepšeným protišmykovým povrchom a zvýšenou nosnosťou kolobežky až na 35 kg.

Jazda na kolobežke tohto typu je ideálna na učenie rovnováhy a rozvíjanie koordinácie, stability a motorických zručností, nakoľko je pri nej použitý špeciálny mechanizmus, ktorý zatáča už pri naklonení riadiacej tyče a prenesení váhy na stranu. Tento spôsob ovládania je pre deti intuitívny a bezpečný. Jazda v stoji a náklony spojené so zatáčaním čiastočne simulujú tzv. carvingové lyžovanie, vďaka čomu je jazda na kolobežkách typu Mini Micro Deluxe nevšedným zážitkom, ktorú si deti veľmi rýchlo zamilujú.

Kolobežka Micro Mini2go Deluxe sa dá používať od 1,5 roku ako odrážadlo, neskôr, cca v 3 rokoch, ako trojkoliesková kolobežka bez sedadla. Maximálna veková hranica pre použitie Mini2go Deluxe nie je presne stanovená, limituje ju iba maximálna váha jazdca, orientačne však ide o hornú vekovú hranicu 5 rokov.

Hlavným cieľom kolobežiek Micro je kvalita a bezpečnosť, aj vďaka čomu získali vo viacerých krajinách množstvo svetových ocenení od odborníkov, rodičov či samotných detí.

Základné parametre
- odporúčaný vek: 1,5 roka a viac s ohľadom na maximálnu nosnosť kolobežky (cca do 5. roku veku dieťaťa)
- zatáčanie prenesením váhy a naklonením riadiacej tyče
- zadná vodiaca tyč pre väčšiu bezpečnosť a kontrolu rodiča nad jazdou dieťaťa
- hmotnosť bez sedadla a so sedadlom: 1,9 - 3,6 kg
- stabilná jazda
- bezpečné a intuitívne ovládanie
- nastaviteľná výška riadidiel
- odnímateľné sedadlo
- nosnosť sedadla: 20 kg
- nosnosť kolobežky bez sedadla: 35 kg
- s možnosťou brzdenia
- LED osvetlenie (nachádza sa v úložnom boxe)
- s vysúvateľným úložným boxom pod sedadlom
- určené pre zábavu, pohyb, rozvoj motoriky a rovnováhy

Rozmery
- výška a šírka riadidiel: 49 - 67 cm // 26 cm
- výška sedadla: 26 cm
- priemer, šírka a typ koliesok: 12/8 cm // 2,4 cm // 78° Shore A
- materiálové zloženie koliesok: PU
- veľkosť nášľapnej dosky: 30 x 11 cm
- materiálové zloženie nášľapnej dosky: vystužený plast
- výška nášľapnej dosky od povrchu vozovky: 5,5 cm

SKU 1161958
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 7640108563323
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško