Kolobežka Micro Flex

Kolobežka Micro Flex, z dielne švajčiarskej značky Micro, je vďaka patentovanej drevo-vláknitej doske so skleným vláknom (fibreglass) a nafukovacími kolieskami jednou z najpohodlnejších kolobežiek z rady Micro. Pri odrážaní totiž dochádza k miernemu prehýbaniu nášľapnej dosky, čo zaručuje väčší komfort a v podstate hladkú a bezproblémovú jazdu s elimináciou vibrácií, ... a to aj na drsnejšom asfalte. Celkovo sa však jedná o kolobežku do mesta, na voľný čas a stredne dlhé vzdialenosti. Kolobežka Micro Flex v striebornom prevedení osloví tak mužskú, ako i ženskú časť populácie.Hlavným cieľom kolobežiek Micro je kvalita a bezpečnosť, aj vďaka čomu získali vo viacerých krajinách množstvo svetových ocenení od odborníkov, rodičov či samotných detí.Základné parametre- odporúčaný vek: juniori, mládež a dospelí- hmotnosť: 4,23 kg- nastaviteľná výška riadidiel- max. nosnosť kolobežky: 100 kg- so zadným blatníkom- s brzdou- výborná ovládateľnosť- so stojanom a možnosťou pripevnenia ramenného popruhu- skladacia tyč- ideálna do mesta, voľný čas a stredne dlhé vzdialenostiRozmery a materiálové zloženie- rozmery zloženej kolobežky: 72 x 13,5 x 27 cm- výška a šírka riadidiel: 68 - 96 cm // 38 cm- sklopné rukoväte pre ešte väčšiu úsporu miesta pri zložení- priemer, šírka a typ nafukovacích koliesok: 14,5 cm // 35 cm // 82° Shore A- materiálové zoženie koliesok: PU- pružná a komfortná nášľapná doska s alternatívou k pevnej doske kolobežky Speed+- rozmery nášľapnej dosky: 33 x 13,5- materiálové zloženie nášľapnej dosky: javorové drevo so sklenými vláknami- výška nášľapnej dosky od povrchu vozovky: 8 cm

čítať viac čítať menej

202.90€

Dostupné ihneď

202.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Kolobežka Micro Flex, z dielne švajčiarskej značky Micro, je vďaka patentovanej drevo-vláknitej doske so skleným vláknom (fibreglass) a nafukovacími kolieskami jednou z najpohodlnejších kolobežiek z rady Micro. Pri odrážaní totiž dochádza k miernemu prehýbaniu nášľapnej dosky, čo zaručuje väčší komfort a v podstate hladkú a bezproblémovú jazdu s elimináciou vibrácií, a to aj na drsnejšom asfalte. Celkovo sa však jedná o kolobežku do mesta, na voľný čas a stredne dlhé vzdialenosti. Kolobežka Micro Flex v striebornom prevedení osloví tak mužskú, ako i ženskú časť populácie.

Hlavným cieľom kolobežiek Micro je kvalita a bezpečnosť, aj vďaka čomu získali vo viacerých krajinách množstvo svetových ocenení od odborníkov, rodičov či samotných detí.

Základné parametre
- odporúčaný vek: juniori, mládež a dospelí
- hmotnosť: 4,23 kg
- nastaviteľná výška riadidiel
- max. nosnosť kolobežky: 100 kg
- so zadným blatníkom
- s brzdou
- výborná ovládateľnosť
- so stojanom a možnosťou pripevnenia ramenného popruhu
- skladacia tyč
- ideálna do mesta, voľný čas a stredne dlhé vzdialenosti

Rozmery a materiálové zloženie
- rozmery zloženej kolobežky: 72 x 13,5 x 27 cm
- výška a šírka riadidiel: 68 - 96 cm // 38 cm
- sklopné rukoväte pre ešte väčšiu úsporu miesta pri zložení
- priemer, šírka a typ nafukovacích koliesok: 14,5 cm // 35 cm // 82° Shore A
- materiálové zoženie koliesok: PU
- pružná a komfortná nášľapná doska s alternatívou k pevnej doske kolobežky Speed+
- rozmery nášľapnej dosky: 33 x 13,5
- materiálové zloženie nášľapnej dosky: javorové drevo so sklenými vláknami
- výška nášľapnej dosky od povrchu vozovky: 8 cm

SKU 1131267
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 7640108560049
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezbečenstvo udusenia. Nevhodné na používanie do premávky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško