Kolobežka Maxi Micro Deluxe zelená

Kolobežky Maxi Micro Deluxe, z dielne švajčiarskej značky Micro, boli pôvodne vyrábané pre deti, ktoré už vyrástli z kolobežiek Mini Micro. Postupne sa však stali štýlovými a veľmi žiadanými kúskami pre staršie deti, juniorov a teenagerov s nosnosťou až do 70 kg. Kolobežka Maxi Micro Deluxe je svojím štýlom a ... vizuálnym prevedením v zelenej farbe vhodná pre chlapcov. Kolobežky z rady Maxi Deluxe zaručujú stabilnú, bezpečnú a zábavnú jazdu s výrazným zážitkom pri jazde na kratšie vzdialenosti. Na dlhšie vzdialenosti naopak odporúčame kolobežky typu Speed+ alebo Flex pre staršie deti a pre mladšie zasa radu Sprite. Bezpečnosť a stabilita sú zaručené najmä vďaka riadiacej tyči v tvare T, ktorá je výškovo nastaviteľná a dokáže sa jednoducho a ľahko prispôsobiť výške jazdca, ale tiež vďaka dvom predným a jednému zadnému dvojitému koliesku. Výnimkou samozrejme nie je ani vylepšená nášľapná doska s protišmykovými silikónovými nápismi. Kolobežka Maxi Micro Deluxe má 3 kolieska, a to z dôvodu lepšej stability a ergonómie pri odraze. Predné kolieska sú väčšie, majú priemer 12 cm, zadné koliesko je menšie, má priemer 8 cm. Väčšie kolieska majú opodstatnenie v lepšom prekonávaní prekážok a nerovností terénu - zadné koliesko je zasa umiestnené uprostred kolobežky spôsobom, ktorý neprekáža nohe ani pri prudšom odraze.Prepracovaný bol aj samotný dizajn, výsledkom ktorého je riadiaca tyč vo farbe kolobežky či nové reflexné prvky. Unikátny zážitok z jazdy a perfektné jazdné vlastnosti série Maxi zostali samozrejme zachované. O zatáčanie sa stará jedinečný mechanizmus, ktorý zatáča naklonením riadiacej tyče do strany a prenášaním váhy. Jazdec má tak pri jazde na asfalte podobné pocity, ako napr. pri surfovaní či jazde na snowboarde.Hlavným cieľom kolobežiek Micro je kvalita a bezpečnosť, aj vďaka čomu získali vo viacerých krajinách množstvo svetových ocenení od odborníkov, rodičov či samotných detí.Základné parametre- odporúčaný vek: 5 - 12 rokov- výškovo nastaviteľná riadiaca tyč v tvare T vo farbe kolobežky- zatáčanie do strán prenášaním váhy a naklonením riadiacej tyče- robustnejšia a odolnejšia konštrukcia- hmotnosť: 2,7 kg- bezpečná a stabilná jazda- intuitívne ovládanie- protišmykové silikónové nápisy a reflexné prvky na nášľapnej doske- moderný a štýlový dizajn- nosnosť kolobežky: 70 kg- zadný blatník- s možnosťou brzdenia- určené pre zábavu a pohybRozmery- výška a šírka riadidiel: 68 - 92 cm // 26 cm- priemer, šírka a typ koliesok: 12/8 cm // 2,4 cm // 78° Shore A- materiálové zloženie koliesok: PU- veľkosť nášľapnej dosky: 33 x 14,2 cm- materiálové zloženie nášľapnej dosky: vystužený plast- výška nášľapnej dosky od povrchu vozovky: 6 cm

čítať viac čítať menej

130.55€

Bežná cena 141.90€

Dostupné ihneď

141.90€

Rezervujte v 5 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kolobežky Maxi Micro Deluxe, z dielne švajčiarskej značky Micro, boli pôvodne vyrábané pre deti, ktoré už vyrástli z kolobežiek Mini Micro. Postupne sa však stali štýlovými a veľmi žiadanými kúskami pre staršie deti, juniorov a teenagerov s nosnosťou až do 70 kg. Kolobežka Maxi Micro Deluxe je svojím štýlom a vizuálnym prevedením v zelenej farbe vhodná pre chlapcov.

Kolobežky z rady Maxi Deluxe zaručujú stabilnú, bezpečnú a zábavnú jazdu s výrazným zážitkom pri jazde na kratšie vzdialenosti. Na dlhšie vzdialenosti naopak odporúčame kolobežky typu Speed+ alebo Flex pre staršie deti a pre mladšie zasa radu Sprite. Bezpečnosť a stabilita sú zaručené najmä vďaka riadiacej tyči v tvare T, ktorá je výškovo nastaviteľná a dokáže sa jednoducho a ľahko prispôsobiť výške jazdca, ale tiež vďaka dvom predným a jednému zadnému dvojitému koliesku. Výnimkou samozrejme nie je ani vylepšená nášľapná doska s protišmykovými silikónovými nápismi.

Kolobežka Maxi Micro Deluxe má 3 kolieska, a to z dôvodu lepšej stability a ergonómie pri odraze. Predné kolieska sú väčšie, majú priemer 12 cm, zadné koliesko je menšie, má priemer 8 cm. Väčšie kolieska majú opodstatnenie v lepšom prekonávaní prekážok a nerovností terénu - zadné koliesko je zasa umiestnené uprostred kolobežky spôsobom, ktorý neprekáža nohe ani pri prudšom odraze.

Prepracovaný bol aj samotný dizajn, výsledkom ktorého je riadiaca tyč vo farbe kolobežky či nové reflexné prvky. Unikátny zážitok z jazdy a perfektné jazdné vlastnosti série Maxi zostali samozrejme zachované. O zatáčanie sa stará jedinečný mechanizmus, ktorý zatáča naklonením riadiacej tyče do strany a prenášaním váhy. Jazdec má tak pri jazde na asfalte podobné pocity, ako napr. pri surfovaní či jazde na snowboarde.

Hlavným cieľom kolobežiek Micro je kvalita a bezpečnosť, aj vďaka čomu získali vo viacerých krajinách množstvo svetových ocenení od odborníkov, rodičov či samotných detí.

Základné parametre

- odporúčaný vek: 5 - 12 rokov
- výškovo nastaviteľná riadiaca tyč v tvare T vo farbe kolobežky
- zatáčanie do strán prenášaním váhy a naklonením riadiacej tyče
- robustnejšia a odolnejšia konštrukcia
- hmotnosť: 2,7 kg
- bezpečná a stabilná jazda
- intuitívne ovládanie
- protišmykové silikónové nápisy a reflexné prvky na nášľapnej doske
- moderný a štýlový dizajn
- nosnosť kolobežky: 70 kg
- zadný blatník
- s možnosťou brzdenia
- určené pre zábavu a pohyb

Rozmery

- výška a šírka riadidiel: 68 - 92 cm // 26 cm
- priemer, šírka a typ koliesok: 12/8 cm // 2,4 cm // 78° Shore A
- materiálové zloženie koliesok: PU
- veľkosť nášľapnej dosky: 33 x 14,2 cm
- materiálové zloženie nášľapnej dosky: vystužený plast
- výška nášľapnej dosky od povrchu vozovky: 6 cm

SKU 1170881
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 7640108560742
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezbečenstvo udusenia. Nevhodné na používanie v premávke.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško