Kolobežka Globber Primo Foldable Lights ružová

Unikátna kolobežka Globber Primo Foldable Lights poteší tak deti ako aj ich rodičov. Na prvý pohľad púta pozornosť jej výrazná ružová farba, ale aj svietiace kolieska, ktoré urobia deti na vozovke naozaj neprehliadnuteľnými - a to dokonca aj v horšej viditeľnosti. Trojkolesová kolobežka je skladná a polohovateľná. V zloženej polohe ... je jej rukoväť aretovaná tak, aby mohlo kolobežku ťahať za sebou aj dieťa, a to bez námahy.Ergonomická nášľapná časť je vybavená protišmykovou vrstvou. Efektívne brzdenie zabezpečí predĺžená brzda. Rukoväte sú z príjemného, no zároveň odolného materiálu, ktorý podporuje pevnejší úchop. Kolobežka má kvalitné ložiská ABEC 5 a predné kolesá s priemerom až 12,1 cm pre zabezpečenie stability.Nosnosť kolobežky je 50 kg, čo je ideálne pre deti od 3 rokov. Kolobežka má nastaviteľnú výšku riadidiel (od 67,5 do 77,5 cm), jej hmotnosť je 2,33 kg.

čítať viac čítať menej

69.95€

Dostupné ihneď

69.95€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Unikátna kolobežka Globber Primo Foldable Lights poteší tak deti ako aj ich rodičov.

Na prvý pohľad púta pozornosť jej výrazná ružová farba, ale aj svietiace kolieska, ktoré urobia deti na vozovke naozaj neprehliadnuteľnými - a to dokonca aj v horšej viditeľnosti.

Trojkolesová kolobežka je skladná a polohovateľná. V zloženej polohe je jej rukoväť aretovaná tak, aby mohlo kolobežku ťahať za sebou aj dieťa, a to bez námahy.

Ergonomická nášľapná časť je vybavená protišmykovou vrstvou. Efektívne brzdenie zabezpečí predĺžená brzda.

Rukoväte sú z príjemného, no zároveň odolného materiálu, ktorý podporuje pevnejší úchop.

Kolobežka má kvalitné ložiská ABEC 5 a predné kolesá s priemerom až 12,1 cm pre zabezpečenie stability.

Nosnosť kolobežky je 50 kg, čo je ideálne pre deti od 3 rokov.

Kolobežka má nastaviteľnú výšku riadidiel (od 67,5 do 77,5 cm), jej hmotnosť je 2,33 kg.

SKU 1175345
Značka Globber
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4897070184909
Kód produktu 721.432-110
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 okov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Globber
Značka Globber vznikla len nedávno, no jej zakladatelia v segmente kolesových jazdných prostriedkov pôsobili už dlhé dve desaťročia. Globber sídli vo Francúzsku, dnes sa však už predáva v 65 krajinách po celom svete. Jednou z najväčších predností tejto značky je jej neúnavná práca na inováciách. V Globber veria, že nič nie je také dokonalé, aby to nemohlo byť ešte lepšie. Na konte tak majú už viacero vychytáviek, ktoré pôžitok z jazdy a univerzálne využitie kolobežiek ešte prehlbujú. S jedným zo svojich najodvážnejších modelov, skladacou kolobežkou 5-v-1 pre predškolákov, získali prestížne ocenenie Toy Award z Medzinárodného veľtrhu hračiek v Norimbergu 2016.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško