Kolobežka Globber Primo Foldable Lights limetková

Unikátna kolobežka Globber Primo Foldable Lights v limetkovej farbe poteší tak deti ako aj ich rodičov. Na prvý pohľad púta pozornosť jej výrazná ružová farba, ale aj svietiace kolieska, ktoré urobia deti na vozovke naozaj neprehliadnuteľnými - a to dokonca aj v horšej viditeľnosti. Trojkolesová kolobežka je skladná a polohovateľná. V zloženej ... polohe je jej rukoväť aretovaná tak, aby mohlo kolobežku ťahať za sebou aj dieťa, a to bez námahy.Ergonomická nášľapná časť je vybavená protišmykovou vrstvou. Efektívne brzdenie zabezpečí predĺžená brzda. Rukoväte sú z príjemného, no zároveň odolného materiálu, ktorý podporuje pevnejší úchop. Kolobežka má kvalitné ložiská ABEC 5 a predné kolesá s priemerom až 12,1 cm pre zabezpečenie stability.Nosnosť kolobežky je 50 kg, čo je ideálne pre deti od 3 rokov. Kolobežka má nastaviteľnú výšku riadidiel (od 67,5 do 77,5 cm), jej hmotnosť je 2,33 kg.

čítať viac čítať menej

69.95€

Dostupné ihneď

69.95€

Rezervujte v 10 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Unikátna kolobežka Globber Primo Foldable Lights v limetkovej farbe poteší tak deti ako aj ich rodičov. 

Na prvý pohľad púta pozornosť jej výrazná ružová farba, ale aj svietiace kolieska, ktoré urobia deti na vozovke naozaj neprehliadnuteľnými - a to dokonca aj v horšej viditeľnosti. 

Trojkolesová kolobežka je skladná a polohovateľná. V zloženej polohe je jej rukoväť aretovaná tak, aby mohlo kolobežku ťahať za sebou aj dieťa, a to bez námahy.

Ergonomická nášľapná časť je vybavená protišmykovou vrstvou. Efektívne brzdenie zabezpečí predĺžená brzda. 

Rukoväte sú z príjemného, no zároveň odolného materiálu, ktorý podporuje pevnejší úchop. 

Kolobežka má kvalitné ložiská ABEC 5 a predné kolesá s priemerom až 12,1 cm pre zabezpečenie stability.

Nosnosť kolobežky je 50 kg, čo je ideálne pre deti od 3 rokov. 

Kolobežka má nastaviteľnú výšku riadidiel (od 67,5 do 77,5 cm), jej hmotnosť je 2,33 kg.

SKU 1175344
Značka Globber
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4897070184893
Kód produktu 721.432-106
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 okov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Globber
Značka Globber vznikla len nedávno, no jej zakladatelia v segmente kolesových jazdných prostriedkov pôsobili už dlhé dve desaťročia. Globber sídli vo Francúzsku, dnes sa však už predáva v 65 krajinách po celom svete. Jednou z najväčších predností tejto značky je jej neúnavná práca na inováciách. V Globber veria, že nič nie je také dokonalé, aby to nemohlo byť ešte lepšie. Na konte tak majú už viacero vychytáviek, ktoré pôžitok z jazdy a univerzálne využitie kolobežiek ešte prehlbujú. S jedným zo svojich najodvážnejších modelov, skladacou kolobežkou 5-v-1 pre predškolákov, získali prestížne ocenenie Toy Award z Medzinárodného veľtrhu hračiek v Norimbergu 2016.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško