Kolobežka Globber NL 205 Charcoal grey

Inovatívne kolobežky Globber patria k absolútnej svetovej špičke. Vyznačujú sa atraktívnym dizajnom, sviežimi farbami, precíznou ergonómiou a vysokou kvalitou použitých materiálov, ktorá z nich robí mimoriadne bezpečné a odolné vozidlá pre deti, ale aj pre dospelých.  Práve modelový rad ONE NL 205 je určený dospelým jazdcom a jeho pevné hliníkové telo udrží až 100 kg. Kolesá s unikátnym ložiskovým nábojom ABEC 7 a patentovaným jadrom  „bi-injection" sú mimoriadne odolné a zabezpečujú hladkú, tichú a dynamickú jazdu na rôznych povrchoch. Kolobežka je vybavená prepracovanou zadnou brzdou s oceľovou výstužou a protišmykovou úpravou, aby bola jazda bezpečná aj na mokrých povrchoch. Rukoväť je možné výškovo nastaviť od 89 do 99 cm, dá sa tiež zložiť tak, aby bola kolobežka ľahko prenosná.Priemer kolesa: 205 mm

134.91€

Bežná cena 149.90€

Momentálne nedostupné

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

134.91€

Bežná cena 149.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Inovatívne kolobežky Globber patria k absolútnej svetovej špičke. Vyznačujú sa atraktívnym dizajnom, sviežimi farbami, precíznou ergonómiou a vysokou kvalitou použitých materiálov, ktorá z nich robí mimoriadne bezpečné a odolné vozidlá pre deti, ale aj pre dospelých.  

Práve modelový rad ONE NL 205 je určený dospelým jazdcom a jeho pevné hliníkové telo udrží až 100 kg. Kolesá s unikátnym ložiskovým nábojom ABEC 7 a patentovaným jadrom  „bi-injection" sú mimoriadne odolné a zabezpečujú hladkú, tichú a dynamickú jazdu na rôznych povrchoch. Kolobežka je vybavená prepracovanou zadnou brzdou s oceľovou výstužou a protišmykovou úpravou, aby bola jazda bezpečná aj na mokrých povrchoch. Rukoväť je možné výškovo nastaviť od 89 do 99 cm, dá sa tiež zložiť tak, aby bola kolobežka ľahko prenosná.

Priemer kolesa: 205 mm

Značka Globber
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 4897070181786
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 okov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Globber
Značka Globber vznikla len nedávno, no jej zakladatelia v segmente kolesových jazdných prostriedkov pôsobili už dlhé dve desaťročia. Globber sídli vo Francúzsku, dnes sa však už predáva v 65 krajinách po celom svete. Jednou z najväčších predností tejto značky je jej neúnavná práca na inováciách. V Globber veria, že nič nie je také dokonalé, aby to nemohlo byť ešte lepšie. Na konte tak majú už viacero vychytáviek, ktoré pôžitok z jazdy a univerzálne využitie kolobežiek ešte prehlbujú. S jedným zo svojich najodvážnejších modelov, skladacou kolobežkou 5-v-1 pre predškolákov, získali prestížne ocenenie Toy Award z Medzinárodného veľtrhu hračiek v Norimbergu 2016.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou