Kolobežka Globber NL 125 Deluxe Purple-White

Kolobežka Globber One NL 125 Deluxe zaujme najmä svojim kompaktným dizajnom, ktorý nepôsobí ťažkopádne. Je veľmi ľahká a pohodlne sa s ňou manipuluje. Vystužená konštrukcia s trojvrstvovou kovovou platňou v nášľapnej doske zaručuje jej dlhodobú životnosť. Nášľapná doska je potiahnutá špeciálnou EVA penou, ktorá výborne absorbuje vibrácie z nerovného povrchu ... a poskytuje pocit mäkkého nášľapu. Zároveň je extra široká a ultra nízka (len 7,5 cm od zeme), čo zaručuje väčšiu stabilitu a bezpečie pri jazde.Vyznačuje sa tiež špeciálnym 1-sekundovým systémom zloženia kolobežky, ktorý je na trhu absolútne jedinečný a značka Globber ho priniesla ako prvá. Stačí, ak potiahnete svorku na riadiacej páke smerom nahor a kolobežku sklopíte. Takto môžete ťahať kolobežku pohodlne za sebou ako malý vozík, preto vám neprekáža pri ďalšom pohybe. Zaberie menej miesta v kufri auta, či pri domácom skladovaní. Znovu ju rozložíte rýchlym zatočením. Model Deluxe je navyše vybavený špeciálnymi funkciami, ktoré zaručujú vyššiu bezpečnosť pri jazdení. Kolobežka je pre pohodlné zastavenie vybavená ručnou brzdou, riadidlá sú ergonomicky tvarované pre komfortnejší úchop a jej súčasťou je aj praktický signalizačný zvonček. Kolobežky zo série Deluxe sa vyznačujú aj jedinečnými reflexnými farbami, ktoré sú nápadné aj v prostredí so zníženou viditeľnosťou.Nastaviteľná výška riadidiel je v rozmedzí od 88 do 98 cm, a to až v troch rozličných polohách. Kolobežka má nosnosť až 100 kg a kolieska vyrobené z vysokoodolného nylonu, ktorý je extrémne pevný. Osadené sú gulôčkovými ložiskami ABEC 7 s nízkym valivým odporom, čo zabezpečuje jej tichý a plynulý chod.Vlastnosti kolobežky: - pevná konštrucia- trojitá vystužená nášlapná doska- nastaviteľná výška riadiacej tyče- komfortné a protišmykové riadidlá- zadná brzda vystužená oceľovým pásom- kolieska osadené gulôčkovými ložiskami ABEC 7- 1 sekundový systém zloženia kolobežky- vybavená ručnou brzdou- reflexný polep- zvonček- dĺžka kolobežky 77 cm- šírka riadidiel 47 cm- výška riadidiel 88 - 98 cm- dĺžka nášľapnej dosky 13 cm- výška nášľapnej dosky od vozovky 7,4 cm- hmotnosť kolobežky: 4 kg

čítať viac čítať menej

129.90€

Dostupné ihneď

129.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kolobežka Globber One NL 125 Deluxe zaujme najmä svojim kompaktným dizajnom, ktorý nepôsobí ťažkopádne. Je veľmi ľahká a pohodlne sa s ňou manipuluje. Vystužená konštrukcia s trojvrstvovou kovovou platňou v nášľapnej doske zaručuje jej dlhodobú životnosť. Nášľapná doska je potiahnutá špeciálnou EVA penou, ktorá výborne absorbuje vibrácie z nerovného povrchu a poskytuje pocit mäkkého nášľapu. Zároveň je extra široká a ultra nízka (len 7,5 cm od zeme), čo zaručuje väčšiu stabilitu a bezpečie pri jazde.

Vyznačuje sa tiež špeciálnym 1-sekundovým systémom zloženia kolobežky, ktorý je na trhu absolútne jedinečný a značka Globber ho priniesla ako prvá. Stačí, ak potiahnete svorku na riadiacej páke smerom nahor a kolobežku sklopíte. Takto môžete ťahať kolobežku pohodlne za sebou ako malý vozík, preto vám neprekáža pri ďalšom pohybe. Zaberie menej miesta v kufri auta, či pri domácom skladovaní. Znovu ju rozložíte rýchlym zatočením. 

Model Deluxe je navyše vybavený špeciálnymi funkciami, ktoré zaručujú vyššiu bezpečnosť pri jazdení. Kolobežka je pre pohodlné zastavenie vybavená ručnou brzdou, riadidlá sú ergonomicky tvarované pre komfortnejší úchop a jej súčasťou je aj praktický signalizačný zvonček. 

Kolobežky zo série Deluxe sa vyznačujú aj jedinečnými reflexnými farbami, ktoré sú nápadné aj v prostredí so zníženou viditeľnosťou.

Nastaviteľná výška riadidiel je v rozmedzí od 88 do 98 cm, a to až v troch rozličných polohách. 

Kolobežka má nosnosť až 100 kg a kolieska vyrobené z vysokoodolného nylonu, ktorý je extrémne pevný. Osadené sú gulôčkovými ložiskami ABEC 7 s nízkym valivým odporom, čo zabezpečuje jej tichý a plynulý chod.

Vlastnosti kolobežky:

- pevná konštrucia
- trojitá vystužená nášlapná doska
- nastaviteľná výška riadiacej tyče
- komfortné a protišmykové riadidlá
- zadná brzda vystužená oceľovým pásom
- kolieska osadené gulôčkovými ložiskami ABEC 7
- 1 sekundový systém zloženia kolobežky
- vybavená ručnou brzdou
- reflexný polep
- zvonček
- dĺžka kolobežky 77 cm
- šírka riadidiel 47 cm
- výška riadidiel 88 - 98 cm
- dĺžka nášľapnej dosky 13 cm
- výška nášľapnej dosky od vozovky 7,4 cm
- hmotnosť kolobežky: 4 kg

SKU 1173183
Značka Globber
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 4897070181779
Kód produktu 721.476-101
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 okov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Globber
Značka Globber vznikla len nedávno, no jej zakladatelia v segmente kolesových jazdných prostriedkov pôsobili už dlhé dve desaťročia. Globber sídli vo Francúzsku, dnes sa však už predáva v 65 krajinách po celom svete. Jednou z najväčších predností tejto značky je jej neúnavná práca na inováciách. V Globber veria, že nič nie je také dokonalé, aby to nemohlo byť ešte lepšie. Na konte tak majú už viacero vychytáviek, ktoré pôžitok z jazdy a univerzálne využitie kolobežiek ešte prehlbujú. S jedným zo svojich najodvážnejších modelov, skladacou kolobežkou 5-v-1 pre predškolákov, získali prestížne ocenenie Toy Award z Medzinárodného veľtrhu hračiek v Norimbergu 2016.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško