Kolobežka Globber Flow Foldable 125 modrá

Univerzálny typ kolobežky Globber Flow Foldable 125 je konečne tu! Jej dlhodobú životnosť zaručí nielen jedinečná pevná konštrukcia rámu, ale aj vysoko valivé ložiská s kvalitnou gumou kolies. Vďaka integrovanému tlačidlu sa kolobežka jednoducho skladá. Jej nosnosť je až 100 kg a odporúčaný vek od 6 rokov. Kvalitné ložiská (5 ložiskový ... náboj) s nízkym valivým odporom zaurčujú výbornú zotrvačnosť a kolobežkovanie sa stane príjemným zážitkom. Vďaka patentovanému protišmykovému nášľapu je mimoriadne komfortná a bezpečná.Prepracovaná je tiež zadná brzda z kompozitu. Je efektívna a bezpečná a vďaka perforácii protišmyková aj pri mokrom povrchu.Technické údaje: Rám rúčky: hliníkLožiská kolies: tvrdená oceľ, PU silikónová guma, ABEC 5 ložiskový nábojPriemer kolesa: 121 mmNastavenie pozície rúčky: áno (v 4 stupňoch)Skladací systém: ánoOdporúčaný vek: 6 rokov a viacMax. nosnosť: 100 kgHmotnosť: 3,3 kgSvietiace kolieska: nie (iba vo verzií Flow lights)Aretácia točenia: ánoZadná brzda: áno (vystužená oceľovým pásom s ergonomickým protišmykovým perforovaním)

čítať viac čítať menej

89.90€

Dostupné na predajni

89.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Univerzálny typ kolobežky Globber Flow Foldable 125 je konečne tu! Jej dlhodobú životnosť zaručí nielen jedinečná pevná konštrukcia rámu, ale aj vysoko valivé ložiská s kvalitnou gumou kolies. Vďaka integrovanému tlačidlu sa kolobežka jednoducho skladá. Jej nosnosť je až 100 kg a odporúčaný vek od 6 rokov. Kvalitné ložiská (5 ložiskový náboj) s nízkym valivým odporom zaurčujú výbornú zotrvačnosť a kolobežkovanie sa stane príjemným zážitkom. Vďaka patentovanému protišmykovému nášľapu je mimoriadne komfortná a bezpečná.

Prepracovaná je tiež zadná brzda z kompozitu. Je efektívna a bezpečná a vďaka perforácii protišmyková aj pri mokrom povrchu.

Technické údaje:

Rám rúčky: hliník
Ložiská kolies: tvrdená oceľ, PU silikónová guma, ABEC 5 ložiskový náboj
Priemer kolesa: 121 mm
Nastavenie pozície rúčky: áno (v 4 stupňoch)
Skladací systém: áno
Odporúčaný vek: 6 rokov a viac
Max. nosnosť: 100 kg
Hmotnosť: 3,3 kg
Svietiace kolieska: nie (iba vo verzií Flow lights)
Aretácia točenia: áno
Zadná brzda: áno (vystužená oceľovým pásom s ergonomickým protišmykovým perforovaním)

SKU 1174853
Značka Globber
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 4897070184220
Kód produktu 721.473-101
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 okov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Globber
Značka Globber vznikla len nedávno, no jej zakladatelia v segmente kolesových jazdných prostriedkov pôsobili už dlhé dve desaťročia. Globber sídli vo Francúzsku, dnes sa však už predáva v 65 krajinách po celom svete. Jednou z najväčších predností tejto značky je jej neúnavná práca na inováciách. V Globber veria, že nič nie je také dokonalé, aby to nemohlo byť ešte lepšie. Na konte tak majú už viacero vychytáviek, ktoré pôžitok z jazdy a univerzálne využitie kolobežiek ešte prehlbujú. S jedným zo svojich najodvážnejších modelov, skladacou kolobežkou 5-v-1 pre predškolákov, získali prestížne ocenenie Toy Award z Medzinárodného veľtrhu hračiek v Norimbergu 2016.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško