Kolobežka Globber Flow Foldable 125 bielo-ružová

Kolobežka Globber Flow Foldable 125 v bielo ružovej farbe je skutočný unikát. Na prvý pohľad zaujme svojou zaujímavou konštrukciou rámu, ktorá však nie je len imidžovou záležitosťou, nakoľko deťom dokáže uľahčiť úchop a riadenie kolobežky. O jej dlhú životnosť sa postarajú kvalitné ložiská. Kolobežka sa jednoducho skladá vďaka integrovanému tlačidlu. ... Jej nosnosť je až 100 kg a vďaka nej, ako aj rozmerom sa hodí pre deti od 6 rokov. Má nastaviteľnú výšku riadidiel (od 81 do 96 cm), jej hmotnosť je 3,3 kg.

čítať viac čítať menej

89.90€

Dostupné ihneď

89.90€

Rezervujte v 9 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kolobežka Globber Flow Foldable 125 v bielo ružovej farbe je skutočný unikát. Na prvý pohľad zaujme svojou zaujímavou konštrukciou rámu, ktorá však nie je len imidžovou záležitosťou, nakoľko deťom dokáže uľahčiť úchop a riadenie kolobežky.

O jej dlhú životnosť sa postarajú kvalitné ložiská.

Kolobežka sa jednoducho skladá vďaka integrovanému tlačidlu.

Jej nosnosť je až 100 kg a vďaka nej, ako aj rozmerom sa hodí pre deti od 6 rokov.

Má nastaviteľnú výšku riadidiel (od 81 do 96 cm), jej hmotnosť je 3,3 kg.

SKU 1175342
Značka Globber
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 4897070183896
Kód produktu 721.473-162
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 okov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Globber
Značka Globber vznikla len nedávno, no jej zakladatelia v segmente kolesových jazdných prostriedkov pôsobili už dlhé dve desaťročia. Globber sídli vo Francúzsku, dnes sa však už predáva v 65 krajinách po celom svete. Jednou z najväčších predností tejto značky je jej neúnavná práca na inováciách. V Globber veria, že nič nie je také dokonalé, aby to nemohlo byť ešte lepšie. Na konte tak majú už viacero vychytáviek, ktoré pôžitok z jazdy a univerzálne využitie kolobežiek ešte prehlbujú. S jedným zo svojich najodvážnejších modelov, skladacou kolobežkou 5-v-1 pre predškolákov, získali prestížne ocenenie Toy Award z Medzinárodného veľtrhu hračiek v Norimbergu 2016.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško