Kolobežka Globber Flow 125 ružová

Dvojkolesová kolobežka Globber Flow 125 je univerzálna športová hračka pre deti od 6 rokov s nosnosťou až do 100 kg. Pozostáva z hliníkového rámu s trojitým posilnením, rukoväť je možné výškovo nastaviť. Maximálnu radosť z hladkej a tichej jazdy zaručujú jej kolesá z polyuretánovej gumy s aretáciou otáčania. Veľkou prednosťou ... kolobežky Flow 125 sú prémiové ložiská ABEC 5 z tvrdenej ocele, ktoré sa pre svoj extrémne nízky valivý odpor využívajú aj pri výrobe profesionálneho športového náčinia.Kolobežka Globber Flow je vhodná na dynamickú jazdu vo všetkých podmienkach. Dômyselne prepracovaná zadná brzda s perforáciou aj protišmyková textúra „EVA Grip“ na nášľapnej časti zaručujú maximálnu bezpečnosť aj pri jazde po mokrých povrchoch.  Technické údaje:Rám rúčky: hliníkLožiská kolies: tvrdená oceľ, PU silikónová guma, ABEC 5 ložiskový nábojPriemer kolesa: 121 mmNastavenie pozície rúčky: ánoVhodné: od 6 rokovMax. nosnosť: 100 kgHmotnosť: 3,1 kgSvietiace kolieska: nieAretácia točenia: ánoZadná brzda: áno (vystužená oceľovým pásom s ergonomickým protišmykovým perforovaním )Záruka: 2 roky

čítať viac čítať menej

69.90€

Dostupné ihneď

69.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Dvojkolesová kolobežka Globber Flow 125 je univerzálna športová hračka pre deti od 6 rokov s nosnosťou až do 100 kg. Pozostáva z hliníkového rámu s trojitým posilnením, rukoväť je možné výškovo nastaviť. Maximálnu radosť z hladkej a tichej jazdy zaručujú jej kolesá z polyuretánovej gumy s aretáciou otáčania. Veľkou prednosťou kolobežky Flow 125 sú prémiové ložiská ABEC 5 z tvrdenej ocele, ktoré sa pre svoj extrémne nízky valivý odpor využívajú aj pri výrobe profesionálneho športového náčinia.

Kolobežka Globber Flow je vhodná na dynamickú jazdu vo všetkých podmienkach. Dômyselne prepracovaná zadná brzda s perforáciou aj protišmyková textúra „EVA Grip“ na nášľapnej časti zaručujú maximálnu bezpečnosť aj pri jazde po mokrých povrchoch.  


Technické údaje:

Rám rúčky: hliník
Ložiská kolies: tvrdená oceľ, PU silikónová guma, ABEC 5 ložiskový náboj
Priemer kolesa: 121 mm
Nastavenie pozície rúčky: áno
Vhodné: od 6 rokov
Max. nosnosť: 100 kg
Hmotnosť: 3,1 kg
Svietiace kolieska: nie
Aretácia točenia: áno
Zadná brzda: áno (vystužená oceľovým pásom s ergonomickým protišmykovým perforovaním )
Záruka: 2 roky

SKU 1172903
Značka Globber
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 4897070180338
Kód produktu 721.470-114
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 okov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Globber
Značka Globber vznikla len nedávno, no jej zakladatelia v segmente kolesových jazdných prostriedkov pôsobili už dlhé dve desaťročia. Globber sídli vo Francúzsku, dnes sa však už predáva v 65 krajinách po celom svete. Jednou z najväčších predností tejto značky je jej neúnavná práca na inováciách. V Globber veria, že nič nie je také dokonalé, aby to nemohlo byť ešte lepšie. Na konte tak majú už viacero vychytáviek, ktoré pôžitok z jazdy a univerzálne využitie kolobežiek ešte prehlbujú. S jedným zo svojich najodvážnejších modelov, skladacou kolobežkou 5-v-1 pre predškolákov, získali prestížne ocenenie Toy Award z Medzinárodného veľtrhu hračiek v Norimbergu 2016.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško