Kolobežka Globber Elite Deluxe Lights červená

Praktická skladateľná trojkolesová kolobežka v červenej farbe zaujme predovšetkým vďaka svojim zaujímavým blikajúcim kolieskam. Radosť teda urobí nielen deťom, ale aj ich rodičom - pri horšej viditeľnosti budú vďaka nim na vozovke neprehliadnuteľné. Kolobežka má patentovaný systém natáčania predných kolies, čo ocenia najmä najmenší, ktorí sa na kolobežke ešte len učia ... jazdiť. Kolobežka má ložiská ABEC 5 a nosnosť 50 kg, čo je ideálne pre deti od 3 rokov. Má nastaviteľnú výšku riadidiel (od 68,5 do 83,5 cm), hmotnosť 2,7 kg, priemer predných koliesok 12,1 cm a priemer zadného kolieska 8 cm. 

čítať viac čítať menej

84.90€

Dostupné ihneď

84.90€

Rezervujte v 7 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Praktická skladateľná trojkolesová kolobežka v červenej farbe zaujme predovšetkým vďaka svojim zaujímavým blikajúcim kolieskam. Radosť teda urobí nielen deťom, ale aj ich rodičom - pri horšej viditeľnosti budú vďaka nim na vozovke neprehliadnuteľné.

Kolobežka má patentovaný systém natáčania predných kolies, čo ocenia najmä najmenší, ktorí sa na kolobežke ešte len učia jazdiť.

Kolobežka má ložiská ABEC 5 a nosnosť 50 kg, čo je ideálne pre deti od 3 rokov.

Má nastaviteľnú výšku riadidiel (od 68,5 do 83,5 cm), hmotnosť 2,7 kg, priemer predných koliesok 12,1 cm a priemer zadného kolieska 8 cm. 

SKU 1175346
Značka Globber
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4897070184770
Kód produktu 721.444-402
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 okov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Globber
Značka Globber vznikla len nedávno, no jej zakladatelia v segmente kolesových jazdných prostriedkov pôsobili už dlhé dve desaťročia. Globber sídli vo Francúzsku, dnes sa však už predáva v 65 krajinách po celom svete. Jednou z najväčších predností tejto značky je jej neúnavná práca na inováciách. V Globber veria, že nič nie je také dokonalé, aby to nemohlo byť ešte lepšie. Na konte tak majú už viacero vychytáviek, ktoré pôžitok z jazdy a univerzálne využitie kolobežiek ešte prehlbujú. S jedným zo svojich najodvážnejších modelov, skladacou kolobežkou 5-v-1 pre predškolákov, získali prestížne ocenenie Toy Award z Medzinárodného veľtrhu hračiek v Norimbergu 2016.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško