Kolobežka Micro Flex Black Matte PU 200 mm

Kolobežka Micro Flex PU, z dielne švajčiarskej značky Micro, je nielen rýchla a pohodlná, ale aj štýlová skladacia kolobežka s pevnými kolieskami o priemere 20 cm. Tie zaručujú dynamickú jazdu - už na jeden odraz s nimi prejdete väčšiu vzdialenosť ako s menšími, alebo nafukovacími kolieskami. Výhodou je, že aj ... ťažším jazdcom na hranici nosnosti 100 kg sa pôjde rovnako dobre a rýchlo ako aj tým ľahším.Kolobežka Micro Flex PU má pružnú patentovanú drevo-vláknitú nášľapnú dosku so skleným vláknom (fibreglass), ktorá zaručuje komfortnú jazdu, nakoľko dokáže eliminovať vibrácie aj na drsnejšom teréne a pri odraze sa mierne ohýba.Kolobežka je vybavená predným a zadným blatníkom, ktorý zároveň slúži aj ako brzda, praktickým stojanom, výškovo nastaviteľnými riadidlami a sklopnými rukoväťami pre ešte väčšiu úsporu miesta pri zložení. Model kolobežky Micro Flex Black Matte PU je svojím štýlom a univerzálnym vizuálnym prevedením atraktívny tak pre mužov, ako i ženy.  Základné parametre- odporúčaný vek: mládež a dospelí- hmotnosť: 4,85 kg- nastaviteľná výška riadidiel- max. nosnosť kolobežky: 100 kg- s predným a zadným blatníkom, ktorý zároveň slúži ako brzda- so stojanom a možnosťou pripevnenia ramenného popruhu- skladacia tyč- komfortná doska a rýchle kolieska- ideálna na voľný čas a dlhé vzdialenosti- vhodná aj na drsnejší terén Rozmery a materiálové zloženie- rozmery zloženej kolobežky: 75 x 13,5 x 32 cm- výška a šírka riadidiel: 72 - 102 cm // 38 cm- sklopné rukoväte pre ešte väčšiu úsporu miesta pri zložení- priemer a šírka nafukovacích koliesok: 20 cm // 35 cm- materiálové zoženie koliesok: PU- pružná nášľapná doska- rozmery nášľapnej dosky: 33 x 13,5- materiálové zloženie nášľapnej dosky: javorové drevo so sklenými vláknami- výška nášľapnej dosky od povrchu vozovky: 8 cm

čítať viac čítať menej

223.16€

Bežná cena 234.90€

Momentálne nedostupné

234.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Kolobežka Micro Flex PU, z dielne švajčiarskej značky Micro, je nielen rýchla a pohodlná, ale aj štýlová skladacia kolobežka s pevnými kolieskami o priemere 20 cm. Tie zaručujú dynamickú jazdu - už na jeden odraz s nimi prejdete väčšiu vzdialenosť ako s menšími, alebo nafukovacími kolieskami. Výhodou je, že aj ťažším jazdcom na hranici nosnosti 100 kg sa pôjde rovnako dobre a rýchlo ako aj tým ľahším.

Kolobežka Micro Flex PU má pružnú patentovanú drevo-vláknitú nášľapnú dosku so skleným vláknom (fibreglass), ktorá zaručuje komfortnú jazdu, nakoľko dokáže eliminovať vibrácie aj na drsnejšom teréne a pri odraze sa mierne ohýba.

Kolobežka je vybavená predným a zadným blatníkom, ktorý zároveň slúži aj ako brzda, praktickým stojanom, výškovo nastaviteľnými riadidlami a sklopnými rukoväťami pre ešte väčšiu úsporu miesta pri zložení. Model kolobežky Micro Flex Black Matte PU je svojím štýlom a univerzálnym vizuálnym prevedením atraktívny tak pre mužov, ako i ženy.  

Základné parametre

- odporúčaný vek: mládež a dospelí
- hmotnosť: 4,85 kg
- nastaviteľná výška riadidiel
- max. nosnosť kolobežky: 100 kg
- s predným a zadným blatníkom, ktorý zároveň slúži ako brzda
- so stojanom a možnosťou pripevnenia ramenného popruhu
- skladacia tyč
- komfortná doska a rýchle kolieska
- ideálna na voľný čas a dlhé vzdialenosti
- vhodná aj na drsnejší terén

Rozmery a materiálové zloženie

- rozmery zloženej kolobežky: 75 x 13,5 x 32 cm
- výška a šírka riadidiel: 72 - 102 cm // 38 cm
- sklopné rukoväte pre ešte väčšiu úsporu miesta pri zložení
- priemer a šírka nafukovacích koliesok: 20 cm // 35 cm
- materiálové zoženie koliesok: PU
- pružná nášľapná doska
- rozmery nášľapnej dosky: 33 x 13,5
- materiálové zloženie nášľapnej dosky: javorové drevo so sklenými vláknami
- výška nášľapnej dosky od povrchu vozovky: 8 cm

SKU 1161982
Značka Micro
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 7 rokov
EAN 7640108560476
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezbečenstvo udusenia. Nevhodné na používanie do premávky.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško